Montážnik odvetranej fasády

Qbond s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1200€ - 2000€ + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montážne partie na odvetrané fasády a balkónové výplne (Alucobond, Fundermax, Trespa, Cembrit).
Ponúkame dlhoročnú prácu v zabehnutej firme s celoročnou pracovnou vyťaženosťou. Montáže sa vykonávajú po celom Slovensku (prevažne západné Slovnsko).

Práca na živnosť:
- ohodnocovanie podľa m2 - minimálna garantovaná fakturácia na osobu je 1200€/mesiac.
- zálohová platba 20% z ceny diela - splatnosť 5 dní.
- mesačná fakturácia - splatnosť 21 dní.
- 100% platobná disciplína,
- celoročná pracovná vyťažiteľnosť (zmluva)
- motivačné ohodnotenie za namontované m2,
- Hlásiť sa môžu minimálne 3 členné partie !!

Záujemci môžu zasielať svoj životopis cez portál profesia.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo stavbárske so zmyslom pre presnosť a detail

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hlásiť sa môžu minimálne 3 členné partie !!
precíznosť a zmysel pre detail, zodpovednosť, základné logické myslenie, lojálny prístup, spoľahlivosť, komunikácia, práca so smartfónom, skúsenosť s odvetranými fasádami vítaná. Je nutné mať vlastné auto a náradie.

V QBOND s.r.o. sme odborníci na opláštenie budov, zabezpečujeme komplexnú dodávku odvetraných fasád z kompozitných materiálov typu „“ Alucobond“ a kompaktných materiálov „FUNDERMAX, Trespa“. Ponúkame komplexné riešenie, ktoré zahŕňa posúdenie požiadaviek zákazníka, návrh vhodného riešenia, technickú podporu, výrobu a montáž fasádneho opláštenia. Zameriavame sa na plošné výmery od 1 m2 – 10 000 m2. Používame i prenosnú technológiu, ktorá umožňuje výrobu fasádneho obkladu priamo na mieste, je veľmi efektívna a zabezpečuje vysokú kvalitu prevedenia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3212372  Dátum zverejnenia: 19.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200€ - 2000€ + odmeny