Montážnik odvetranej fasády

Qbond s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
1000 € čistá mzda + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montážnikov na odvetrané fasády (Alucobond, Fundermax, Trespa, Cembrit).
Ide o dlhoročnú spoluprácu. Montáže sa vykonávajú po celom Slovensku.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť

QBOND bola sekcia organizácie QKOMAXIT s.r.o, ktorá sa osamostatnila a od 1.1.2016 pôsobí ako samostatný subjekt. Zaoberá sa opláštením budov a objektov, konštrukcií, stľpov a pod. Zameriava sa a zabezpečuje komplexnú dodávku odvetraných fasád z kompozitných materiálov typu „Reynobond, Alucobond, Debond, Alubond,“ a kompaktných materiálov FUNDERMAX, Trespa, Kronoplan, Senova. Pracujeme i s cementovlaknitými materialmi ako Cembrit, Equitone, Cetris. Komplexnosť v sebe zahŕňa posúdenie požiadaviek zákazníka, návrh vhodného riešenia, technická podpora, výroba a montáž fasádneho opláštenia. Spoločnosť sa zameriava na plošné výmery od 1m2 - 10 000m2. To znamená, že dokážeme zabezpečiť i opláštenie najmenších plôch (1-25m2), ako sú stĺpy, markízy, prístrešky, ploty, alebo ich časti. Malé a stredné plochy (26-300m2), fasády, alebo časti fasád rodinných domov, polyfunkčných, zdravotníckych a obytných objektov a veľké výmery (od 300m2) polyfunkčné, skladové, obchodné centrá, rodinné vily, showroomy, apartmánové domy, banky, poisťovne a pod. Používame i prenosnú technológiu, ktorá umožňuje výrobu fasádneho obkladu priamo na mieste, je veľmi efektívna a zabezpečuje vysokú kvalitu prevedenia..

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Adresa spoločnosti

QBOND s.r.o.
Športová 687/21
922 07 Veľké Kostoľany
ID: 3212372   Dátum zverejnenia: 12.10.2017