Montážnik odvetranej fasády

Qbond s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 € čistá mzda + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montážne partie na odvetrané fasády a balkónové výplne (Alucobond, Fundermax, Trespa, Cembrit).
Ponúkame dlhoročnú prácu v zabehnutej firme s celoročnou pracovnou vyťaženosťou. Montáže sa vykonávajú po celom Slovensku (prevažne západné Slovnsko).

Pre trvalý pracovný pomer:
- firma poskytuje stravné lístky,
- motivačné ohodnotenie + osobné ohodnotenie za namontované m2,
- 100% platobná disciplína,
- férový prístup zo strany zamestnávateľa
- mobilný telefón

Pre prácu na živnosť:
- mesačná fakturácia,
- celoročná pracovná vyťažiteľnosť (nutnosť zazmluvnenia vzťahu)
- motivačné ohodnotenie za namontované m2,

Záujemci môžu zasielať svoj životopis cez portál profesia.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske alebo stavbárske so zmyslom pre presnosť a detail

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

precíznosť a zmysel pre detail, zodpovednosť, základné logické myslenie, lojálny prístup, spoľahlivosť, komunikácia, práca so smartfónom, skúsenosť s odvetranými fasádami vítaná

QBONDs.r.o. sa zaoberá opláštením budov . Zameriava sa a zabezpečuje komplexnú dodávku odvetraných fasád z kompozitných materiálov typu „Reynobond, Alucobond, Debond, Alubond,“ a kompaktných materiálov FUNDERMAX, Trespa, Kronoplan, Senova. Pracujeme i s cementovlaknitými materialmi ako Cembrit, Equitone, Cetris. Komplexnosť v sebe zahŕňa posúdenie požiadaviek zákazníka, návrh vhodného riešenia, technická podpora, výroba a montáž fasádneho opláštenia. Spoločnosť sa zameriava na plošné výmery od 1m2 - 10 000m2.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Adresa spoločnosti

QBOND s.r.o.
Športová 687/21
922 07 Veľké Kostoľany
ID: 3212372   Dátum zverejnenia: 27.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 € čistá mzda + prémie