Stavebný technik, prípravár stavieb

Qbond s.r.o.

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
01.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1000 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexne zastrešuje prípravu a zúčastňuje sa na obchodných stretnutiach ohľadom realizácie stavebného projektu
Preberá a kontroluje projektovú dokumentáciu
Navrhuje technické riešenia, zameriava stavebné prvky a pripravuje podklady pre výrobu
Zabezpečuje spracovanie harmonogramov výstavby a technické postupy
Zabezpečuje materiálové vybavenie na jednotlivé stavby
Komunikuje so stavebným dozorom investora
Mesačne sleduje a eviduje činnosti na projektoch
Zúčastňuje sa pravidelných kontrolných dní, spracováva zápisy
Pravidelne reportuje vedeniu spoločnosti, vyhodnocuje zrealizovanú zákazku

Motivačné finančné ohodnotenie pri možnosti časovej flexibility
Zázemie stabilnej spoločnosti
Zaujímavú prácu v priateľskom pracovnom tíme
Pracovné voľno nad rámec zákonníka práce v určitých životných situáciách (svadba, promócie a iné)

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač musí mať ukončenú školu so stavebným zameraním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické - stavebníctvo, architektúra, strojárstvo....

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Základy
POHODA (účtovníctvo) - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- komunikatívnosť
- prezentačné zručnosti
- lojálnosť a reprezentatívne vystupovanie
- technické myslenie
- kreativita
- samostatnosť
- zmysel pre zodpovednosť
- dôslednosť
- schopnosť zvládať stres
- flexibilita
- ochota učiť sa
- zmysel pre detaily a zároveň schopnosť myslieť komplexne a v súvislostiach

V QBOND s.r.o. sme odborníci na opláštenie budov, zabezpečujeme komplexnú dodávku odvetraných fasád z kompozitných materiálov typu „“ Alucobond“ a kompaktných materiálov „FUNDERMAX, Trespa“. Ponúkame komplexné riešenie, ktoré zahŕňa posúdenie požiadaviek zákazníka, návrh vhodného riešenia, technickú podporu, výrobu a montáž fasádneho opláštenia. Zameriavame sa na plošné výmery od 1 m2 – 10 000 m2. Používame i prenosnú technológiu, ktorá umožňuje výrobu fasádneho obkladu priamo na mieste, je veľmi efektívna a zabezpečuje vysokú kvalitu prevedenia.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3147016  Dátum zverejnenia: 17.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1000 Eur