Skladový pracovník

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Heijen, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
10,08 EUR/hod.Možnosť príplatkov v prípade práce počas víkendov, sviatkov atď.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedna z najväčších logistických spoločností hľadá nových zamestnancov do skladu s motiváciou pracovať na rôznych pracovných pozíciach súvisiacich s logistikou. Ide o prácu v sklade s elektronikou a liečivami.

V sklade kde budete ovládať rôzne logistické stroje sú vyššie teploty.

Títo zamestnanci sú zodpovední za:

-Príjem a spracovanie prichádzajúceho tovaru jeho nakladaním alebo vykladaním na palety, niekedy s použitím EPT (elektronický paletový vozík);
-Vyberanie a balenie objednávok pomocou skenera alebo zoznamu;
-Označovanie a skladovanie tovaru podľa veľkosti, typu alebo tvaru;
-Sledovanie a dokumentovanie presných časov príchodu a odchodu zásielok a zaznamenávanie údajov v inventároch v logistických softvérových programoch;
-Kontrola kvality tovaru a hlásenie všetkých chýb alebo poškodených položiek supervízorovi;
-Zachovávanie čistoty a bezpečnosti na pracovisku ako aj v oblasti zásobovania. -Udržiavanie čistoty v skladových regáloch na paletách a na pracovných staniciach;
-Prispievanie k tímovému úsiliu dosahovaním stanovených cieľov spoločnosti;
Ďalšie úlohy podľa potreby.

Ide o dlhodobú pracovnú ponuku na plný úväzok. Práca na jednej dennej smene alebo na dvoch denných smenách, od pondelka do piatka: 06:00- 14:30 / 15:00-23:00. Zamestnanci by mali byť flexibilní čo sa týka pracovného rozvrhu, nadčasov a práce cez víkendy alebo sviatky.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu o prácu Vás prosíme:
1. zaregistrovať sa na našom portáli: www.qbis.sk,
2. vyplniť všetky potrebné údaje a automaticky Vám náš systém vygeneruje pracovné ponuky na výber
3. ak nejakú ponuku akceptujete, príde nám správa

Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať pre bližšie informácie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-Životopis v angličtine;
-Skúsenosti s prácou v sklade a s ovládaním EPT sú výhodou;
-Flexibilita čo sa týka pracovného času a smien;
-Výborné koordinačné schopnosti s dôrazom na detail;
-Zdravý a silný kandidát schopný prípadnej manipulácie s ťažkými nákladmi;
-Motivovaný tímový hráč schopný pracovať samostatne.
-Dobré organizačné schopnosti a časový manažment;
-Výborné komunikačné zručnosti;
-Schopnosť riešiť problémy;
-Dostupnosť v Holandsku na dlhší čas.

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3989456  Dátum zverejnenia: 20.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10,08 EUR/hod.