Order picker (s certifikátom na EPT/vysokozdvižný vozík)

Qbis UAB

Miesto práce
Venlo, Holandsko
Termín nástupu
Oktober 2020
Mzdové podmienky (brutto)
10,34 EUR/hod.Pri VZV to môže byť v závislosti od skúseností o čosi viac.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nunner ponúka integrované portfólio logistických služieb ktorým pokrýva celý dodávateľský reťazec od zdroja po koncového používateľa. Spoločnosť momentálne hľadá skúsených order pickerov s certifikátom na vedenie EPT (elektronický paletový vozík) pre sklad Lidl v meste Venlo.

Vašou hlavnou úlohou bude:

Vyberanie objednávok (hračky, predmety domácnosti a záhrady) v sklade pomocou skenera;
Zaistenie nezávisleho vyberania správnych objednávok v správnych množstvách;
Ukladanie produktov na palety a ich prevoz po sklade pomocou EPT;
Príprava tovaru na expedíciu;
Upozornenie supervízora na nedostupnosť položiek v sklade;
Udržiavanie poriadku na pracovisku.
Jedna denná smena, od pondelka do piatka (06:00 - 15:00). Niekedy sa pracuje aj v sobotu, hlavne v sklade v meste Hessing. Zamestnanci musia byť flexibilní pracovať na nadčasy ak to je potrebné.

V sklade je normálna, izbová teplota.

Dlhodobá ponuka na plný úväzok v priateľskom pracovnom prostredí.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu Vás pre urýchlenie procesu prosíme:
1. zaregistrovať sa na našom portáli: www.qbis.sk,
2. vyplniť všetky potrebné údaje a automaticky Vám náš systém vygeneruje pracovné ponuky na výber
3. ak nejakú ponuku akceptujete, príde nám správa
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať pre bližšie informácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

-Životopis v angličtine;
-Skúsenosti s prácou v sklade ako order picker, používaním skenera a vedením EPT/VZV sú nevyhnutnosťou;
-EPT certifikát alebo certifikát na vysokozdvižný vozík je podmienkou;
-Flexibilita čo sa týka nadčasov ak to je potrebné;
-Silný kandidát schopný zdvíhať ťažké predmety ak to bude potrebné;
-Tímový hráč schopný pracovať samostatne v rýchlom tempe s minimálnymi chybami;
-Ochota ostať v Holandsku na dlhší čas, aspoň 1 rok.

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Qbis s.r.o.
Mlynská 22
040 01 Košice
www.qbis.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Júlia Szucsová
Tel.: +421918279661
E-mail: poslať životopis
ID: 3978013  Dátum zverejnenia: 28.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10,34 EUR/hod.