Pracovník/čka montážnej linky

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Tilburg, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
10,38 EUR/hod.Možné príplatky za nočné, či nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov/čky montážnej linky, ktorí budú pracovať na jednotlivých pracovných stanovištiach a budú vykonávať rôzne pracovné úlohy. Každému operátorovi je pridelené jedno stanovište, na ktorom vykonáva opakujúce sa činnosti, ako napríklad rozbaľovanie, označovanie produktov. Ak sú zaučení ,operátori môžu zmeniť počas dňa pracovisko. Všetkých nových zamestnancov zaúčajú pracovníci so skúsenosťami (buddy training), pričom zvyčajne toto zaúčanie v priemere trvá od niekoľkých hodín až po 2 dni (v závislosti od náročnosti).

každý pracovník :
-udržiava poriadok na pracovisku a dodržiava bezpečnostné a hygienické pravidlá pracoviska,
-vykonávaním pridelených úloh, prispieva k splneniu stanovených cieľov,
-obsluhuje rôzne pracovné stanovištia montážnej linky,
-rozbaľuje produkty -umiestňuje/odstraňuje ich z dopravníkového pásu,
-kontroluje kvalitu produktov- všetky nedokonalosti a chyby (škrabance, priehlbiny) nahlasuje zodpovedným osobám,
-zapája zariadenia do nabíjania (testovať batérie mobilných zariadení, napríklad: hodinky, tablety a pod.),
-zapája zariadenia do staníc pre inštaláciu softvérov,
-aplikuje ochranný film na obrazovky,
-skontroluje hotový výrobok, či je bez závad,
-aplikuje ochrannú fóliu na hotové výrobky,
-skenuje čiarové kódy a následné rozdeluje výrobky do staníc,
-kontroluje správne označenie a zabalenie výrobku
Je to dlhodobá pracovná ponuka. Mali by ste byť pripravení pracovať v dvojzmennom režime.

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu Vás pre urýchlenie procesu prosíme:
1. zaregistrovať sa na našom portáli: www.qbis.sk,
2. vyplniť všetky potrebné údaje a automaticky Vám náš systém vygeneruje pracovné ponuky na výber
3. ak nejakú ponuku akceptujete, príde nám správa
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať pre bližšie informácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač/ka o túto pracovnú pozíciu by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:
·Životopis v angličtine,
·čistý výpis z registra trestov,
·byť prakticky zručný,
·pracovať rýchlo a systematicky,
·vedieť pracovať v tíme,
·schopnosť koncentrácie pri rutinných činnostiach,
·schopnosť nasledovať inštrukcie a dodržiavať bezpečnostné pravidlá,
·flexibilita (týkajúca sa pracovného času a jednotlivých stanovíšť),
·precíznosť, detailnosť,
·ovládať anglický jazyk na komunikatívnej úrovni

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3971682  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10,38 EUR/hod.