Order picker

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Barendrecht, Holandsko
Termín nástupu
August- September
Mzdové podmienky (brutto)
10,5 EUR/hod.Týždenné vyplácanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naši noví partneri z Holandska hľadajú pracovníkov na pozíciu order picker. Práca je vo veľkom logistickom centre supermarketu. Pracovníci občas budú musieť riadiť EPT (elektrický paletový vozík ).

Vaše hlavné úlohy budú:
Budete používať systém na výber hlasom ( voice picking ) v anglickom jazyku;
Vyberač objednávok ( order picker) : zhromažďovanie produktov supermarketu;
Presné zostavenie objednávok a umiestňovanie produktov na správne miesta, ktoré sa potom expedujú podľa požiadaviek zákazníka;
-Spracovanie prichádzajúcich výrobkov pomocou skenera, .
Nahláste všetky nezrovnalosti produktu alebo problémy s kvalitou nadriadenému, vrátane poškodeného produktu, nesprávneho skladového čísla atď .
Pri riadení EPT je potrebné vykonať tieto úlohy:
-Nakladanie a distribúcia rôznych položiek z paliet na rôznych miestach v sklade
Pracovné dni sú od pondelka do soboty v 2 týždenných rotačných smenách.
Ranná zmena začína od 05:00 do 11:00, popoludňajšia zmena začína od 19:00 do 03:00. Pracovníci musia byť flexibilní, aby mohli pracovať na zmeny, vrátane víkendov, sviatkov a nadčasov.

Teplota sa môže v rámci skladu líšiť v závislosti od výrobkov. Teplota je okolo + 3 ° C pretože sa pracuje s čerstvými výrobkami. Jedná sa o dlhodobú pracovnú ponuku.

Na túto pozíciu je potrebné mať životopis v angličtine;
-skúsenosť s prácou na pozícii order-picker min. 6 mesiacov,
-schopnosť rýchlo sa učiť nové veci,
-Tímová práca ale schopnosť pracovať aj samostatne;
-Vodičský preukaz - skupina B;
-Dostupnosť v Holandsku minimálne 6 mesiacov.

Poprosím všetkých uchádzačov, aby sa registrovali priamo na našu webstránku: www.qbis.sk. Po vyplnení údajov a akceptovaní ponuky Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3946390  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 10,5 EUR/hod.