Pracovník/čka distribúcie (skleníky)

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Boskoop, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€ 9.82/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naši partneri hľadajú zamestnancov pre prácu do viacerých distribučných centier pre rastliny a plodiny. Niekedy sa preto vyžaduje pracovať na viacerých miestach. Náplňou práce je vyzdvihovanie rastlín podľa objednávky poprípade ich presádzanie. Zároveň práca zahŕňa činnosti ako balenie, označovanie atď. Pracovná doba sa môže meniť počas prvých dvoch týždňov. Ide o sezónnu prácu, ktorá začína vo februári a končí v októbri.

-zabezpečené ubytovanie: 2-lôžkové izby,
-vybavenie registračných zaležitostí agentúrou (napr. BSN číslo),
-zabezpečená doprava medzi ubytovaním a prácou (bicykel- krátke vzdialenosti/ transport-dlhšie vzdialenosti)

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu sa, prosím, zaregistrujte na: https://qbis.sk/registrujte-sa/
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač o túto pracovnú pozíciu spĺňa nasledujúce kritériá:
-je fyzicky zdatný a pripravený vykonávať manuálnu prácu,
-je schopný pracovať v tíme aj samostatne,
-je flexibilný v súvislosti s počtom odpracovaných hodín a pracovnou činnosťou v distribučnom centre.

Vlastné auto výhodou.

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3627466  Dátum zverejnenia: 22.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 9.82/hod.