Pracovník/čka montážnej linky

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Waalwijk, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€ 10,38/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov/čky montážnej linky, ktorí budú pracovať na jednotlivých pracovných stanovištiach a budú vykonávať rôzne pracovné úlohy. Všetky tieto stanovištia sú zjednodušené tak, aby minimalizovali čas potrebný na vykonávanie týchto úloh a zvyšovali efektivitu. Každému operátorovi je pridelené jedno stanovište, na ktorom vykonáva opakujúce sa činnosti, ako napríklad rozbaľovanie, označovanie produktov. Operátori môžu zmeniť počas dňa pracovisko, ak sú zaučení. Všetkých nových zamestnancov zaúčajú pracovníci so skúsenosťami (buddy training), pričom zvyčajne toto zaúčanie v priemere trvá od niekoľkých hodín až po 2 dni (v závislosti od náročnosti).

Povinnosti:
· dodržiavanie bezpečnostných a hygienických pravidiel pracoviska,
· vykonávaním pracovných úloh a tímovým úsilím pracovník prispieva k splneniu stanovených cieľov,
· riadiť rôzne pracovné stanovištia montážnej linky,
· rozbaľovať produkty -umiestňovať/odstraňovať ich z dopravného pásu,
· kontrolovať kvalitu produktov- všetky nedokonalosti a chyby (škrabance, priehlbiny) nahlasovať zodpovedným osobám,
·zapájať zariadenia do nabíjania (testovať batérie mobilných zariadení, napríklad: hodinky, tablety a pod.),
·zapájať zariadenia do staníc pre inštaláciu softvérov,
·aplikovať ochranný film na obrazovky,
·skontrolovať hotový výrobok, či je bez závad,
·aplikovať ochrannú fóliu na hotové výrobky,
·skenovať čiarové kódy a následné rozdelenie výrobkov do staníc,
·skontrolovať správne označenie a zabalenie výrobku

-zabezpečené ubytovanie: 2-lôžkové izby,
-vybavenie registračných zaležitostí agentúrou (napr. BSN číslo),
-zabezpečená doprava (bicykel- krátke vzdialenosti/ transport-dlhšie vzdialenosti)

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu sa prosím zaregistrujte na: https://qbis.sk/registrujte-sa/
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať.
Je možné potvrdenie Vašej kandidatúry vopred s vycestovaním až o niekoľko týždňov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač/ka o túto pracovnú pozíciu by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:
· čistý Výpis z Registra trestov,
· dobré praktické zručnosti,
· pracovať rýchlo a systematicky,
· vedieť pracovať v tíme,
· schopnosť koncentrácie pri rutinných činnostiach,
· schopnosť nasledovať inštrukcie a dodržiavať zdravotné a bezpečnostné pravidlá,
· flexibilita (týkajúca sa pracovného času a jednotlivých stanovíšť),
· precíznosť, detailnosť.

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3560432  Dátum zverejnenia: 8.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 10,38/hod.