Chyžná/ý v hoteli

UAB Robin Jobs

Miesto práce
Amsterdam, Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
€ 10.51/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš nový klient hľada upratovačky/ov pre jeden z najväčších hotelov v Amsterdame. Hlavnou náplňou práce je:
-každodenné umývanie, utieranie prachu, leštenie, čistenie, vysávanie hotelových izieb v súlade s hotelovým poriadkom,
-zdraviť všetkých hostí pozdravom "Good morning/afternoon/evening",
-meniť posteľné prádlo a dopĺňať hygienické potreby do izieb,
-vyprázdňovať smetné koše,
-v prípade potreby premiestniť zariadenie v izbách, závesy, či doplnky,
-nahlasovať akékoľvek škody, závady, nástrahy,
-starať sa o čistotu chodieb hotela,
-reagovať na akékoľvek podnety/požiadavky zo strany klientov a hotelového manažmentu,
-ad hoc úlohy.

Spoločnosť poskytuje potrebný tréning, pričom 100% pracovný výkon je požadovaný až na 10-ty pracovný deň. To znamená upratanie v priemere 16 až 18 izieb za deň. Náš klient ponúka prácu v priemere 38 hodín/týždeň, pracovná doba od 7:00 do 18:00. Podľa rozvrhu sa pracuje 6 dní v týždni vrátane víkendov. Jedná sa o dlhodobú pracovnú ponuku.

-týždenné vyplácanie,
-zabezpečené ubytovanie: 2-lôžkové izby,
-vybavenie registračných zaležitostí agentúrou (napr. BSN číslo),
-zabezpečená doprava (bicykel- krátke vzdialenosti/ transport-dlhšie vzdialenosti)

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu sa prosím zaregistrujte na: https://qbis.sk/registrujte-sa/
Následne Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač/ka o túto pracovnú pozíciu by mal/a spĺňať nasledujúce kritériá:
- byť v dobrej fyzickej kondícii,
-schopnosť fyzicky zdvihnúť až do 10kg váhy,
-schopnosť tlačiť upratovací vozík,
-byť schopný komunikácie s nadriadenými a hotelovými hosťami,
-pracovať samostatne a podľa inštrukcií,
-byť ochotný spolupracovať s kolegami a nadriadeným

Sme pracovná agentúra, ktorá pomáha uchádzačom zo Slovenska, Litvy, Lotyšska, Rumunska, Maďarska a Portugalska nájsť si prácu v Holandsku a Nemecku v týchto odvetviach:
✔ logistika
✔ výroba
✔ potravinársky priemysel
✔ poľnohospodárstvo

Na rozdiel od mnohých iných pracovných agentúr, našim uchádzačom o zamestnanie neúčtujeme za služby, a teda nemusia platiť poplatok za sprostredkovanie práce. Naším cieľom je vytvoriť reálne očakávania ohľadom práce a ubytovacích podmienok v Holandsku a Nemecku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3560416  Dátum zverejnenia: 13.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 10.51/hod.