Asistentka predaja OC City Aréna

Qartz - Time

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
576 Eur / brutto + odmeny odvíjajúce sa od tržieb min. 100 Eur + príplatok za odpracované soboty a nedele

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj zlatých, strieborných a oceľových šperkov
- predaj značkových hodín CERTINA, TISSOT, FESTINA, GUESS, LEGEND
- starostlivosť o predajňu
- administratívne práce spojené s chodom predajne
- práca s pokladňou

- Životopisy spolu s fotografiou zasielajte na e mailovú adresu [email protected]
- Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky, následne s nimi dohodneme ďalší postup
- Spoločnosť si vyhradzuje právo pozvať na výberové konanie len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky

Požiadavky na zamestnanca

- prax v odbore vítaná, nie je podmienkou
- výborné komunikačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- pozitívny prístup k zákazníkovi
- schopnosť zvládať náročné a stresové situácie
- serióznosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita
- vysoká ochota učiť sa

Klenotnictvo
Maloobchod, veľkoobchod s hodinami
Výroba a oprava zlatých a strieborných šperkov

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3754507  Dátum zverejnenia: 12.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 576 Eur / brutto + odmeny odvíjajúce sa od tržieb min. 100 Eur + príplatok za odpracované soboty a nedele