Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Raňajková kuchárka/servírka

Q100 s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 200 EUR/mesiac- ročné odmeny až do výšky 2 platov, - príplatky za práce nadčas.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava hotelových raňajok od 5:30 rána pre max. 30 osôb,
- servis raňajok spolu so spratávaním, dokladanie do bufetu 7:00 - 9:00,
- príprava coffee breakov pre kongresových hostí,
- vynášanie obedov,
- inventúra skladu,
- udržiavanie čistoty na pridelenom pracovisku,
- dodržiavanie hygienických a bezpečnostných noriem.

- práca prevažne do 14.00 počas pracovného týždňa (voľné víkendy)
- finančný príspevok na stravné,
- flexibilná pracovná doba, možnosť neplánovaných zmien,
- pokojné a štýlové pracovné prostredie,
- príjemná klientela, prevažne zahraničný cestujúci za prácou,
- preplácame školenia v obore,
- v prípade záujmu vieme zabezpečíť ubytovanie v blízkosti hotela.

Do svojho tímu hľadáme raňajkovú kuchárku/servírku s chuťou pracovať. Prevádzkujeme hotel v Trnave, kde raňajkový kuchár zastrešuje prípravu bufetových raňajok a coffee breakov na kongresové akcie. Práca je vhodná aj na čiastočný úväzok, prípadne brigáda.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kuchár, čašník, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- základy varenia - príprava studených bufetových stolov + vajíčka, párky... (žiadne náročné receptúry)
- cit pre poriadok a čistotu,
- ochota pracovať,
- príjemné vystupovanie,
- chuť sa zlepšovať.

Spoločnosť prevádzkuje 4*bussines hotel v centre Trnavy. Hosťami sú najmä zahraničný cestujúci za prácou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3260625  Dátum zverejnenia: 18.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac