Recepčná/recepčný

Q100 s.r.o.

Miesto práce
B. S. Timravy 2, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
možný ihneď
900 - 1 350 EUR/mesiacv závislosti od zručností uchádzača, možnosť zvýšenia mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vítanie, organizácia a vybavovanie príchodu a odchodu hostí
- Účtovanie hostí v rámci hotelových štandardov, práca s hotovosťou a platobnými kartami
- Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie rezervácií hostí
- Prijímanie, vybavovanie a modifikácia rezervácií (skúsenosť s portálom Booking.com vítaná)
- Vybavovanie telefonickej a e-mailovej komunikácie, administratíva spojená s chodom recepcie
- Starostlivosť o hostí počas pobytu a poskytovanie informácií
- Práca s centrálnym rezervačným systémom OBERON
- Komunikácia v anglickom jazyku (ďalší jazyk výhodou)
- Schopnosť prevziať zodpovednosť a pracovať samostatne
- Obsluha v hotelovom Lobby bare

Príležitosť zlepšiť svoje komunikačné schopnosti a znalosti cudzieho jazyka, najmä anglického. Zmeny je možné po dohode s kolegami flexibilne upravovať, čo ocenia najmä študenti, mladý kolektív, možnosť služobného ubytovania v centre Trnavy, firmou uhrádzané kurzy a školenia.

Do tímu hľadáme nových recepčných s chuťou pracovať a zdokonaľovať sa vo svojej profesii. Pracovná pozícia je vhodná ako pre absolventov VS s výbornou znalosťou anglického jazyka, tak aj pre uchádzačov s praxou v cestovnom ruchu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 35 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo, Cestovný ruch, Marketing, Obchod alebo študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

recepčná, iný hotelový personál

Počet rokov praxe

2

proklientská orientácia, priateľskosť, dobrá nálada, lojalita, flexibilita, tímová spolupráca

Spoločnosť prevádzkuje 4*bussines hotel v centre Trnavy. Hosťami sú najmä zahraničný cestujúci za prácou.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ján Poldruhák
E-mail: poslať životopis
ID: 1993334  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac