Samostatný kuchár / kuchárka

Q&R service s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Ján
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200,-€ + príplatky podľa ZP, odmeny a nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava, úprava a aranžovanie jedál /bežná kuchyňa, minútky, špeciality, rýchle občerstvenie, diétne stravovanie, múčniky/,
- preberanie, správne skladovanie a kontrola potravinárskych surovín - zásob,
- spracovanie a úprava polotovarov,
- vybavovanie objednávok hostí, sťažností a reklamácií,
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov, dodržiavanie gastronomických pravidiel, dodržiavanie technologických postupov /HACCP/.

- Seriózne a spravodlivé odmeňovanie
- Pravidelne vyplácaná mzda
- Moderne zariadená reštaurácia a kuchyňa
- Perspektíva stálej práce
- Tichá a príjemná lokalita
- Zabezpečenie stravy
- Mladý kolektív

Životopis zasielajte na nižšie uvedený mail, alebo nás kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

profesionálny prístup, odbornosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť

V Jánskej Doline v obci Liptovský Ján prevádzkujeme celoročne novovybudovaný a stále sa rozvíjajúci sa rezort, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu v novovybudovaných priestoroch v malebnom prírodnom prostredí, mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre náš resort, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania a obzorov v oblasti cestovného ruchu. Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu: [email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948453585

Dunajská 8
811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 3553148   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200,-€ + príplatky podľa ZP, odmeny a nadčas