Samostatný kuchár / kuchárka

Q&R service s. r. o.

Miesto práce
Liptovský Ján
Termín nástupu
podľa dohody
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200,-€ + príplatky podľa ZP, odmeny a nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava, úprava a aranžovanie jedál /bežná kuchyňa, minútky, špeciality, rýchle občerstvenie, diétne stravovanie, múčniky/,
- preberanie, správne skladovanie a kontrola potravinárskych surovín - zásob,
- spracovanie a úprava polotovarov,
- vybavovanie objednávok hostí, sťažností a reklamácií,
- zodpovednosť za kvalitu pripravovaných pokrmov, dodržiavanie gastronomických pravidiel, dodržiavanie technologických postupov /HACCP/.

- Seriózne a spravodlivé odmeňovanie
- Pravidelne vyplácaná mzda
- Moderne zariadená reštaurácia a kuchyňa
- Perspektíva stálej práce
- Tichá a príjemná lokalita
- Zabezpečenie stravy
- Mladý kolektív

Životopis zasielajte na nižšie uvedený mail, alebo nás kontaktujte na uvedenom telefónnom čísle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kuchár

profesionálny prístup, odbornosť, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, zodpovednosť

V Jánskej Doline v obci Liptovský Ján prevádzkujeme celoročne novovybudovaný a stále sa rozvíjajúci sa rezort, ktorého dobré meno chceme stavať na kvalitných službách poskytovaných personálom, ktorý má chuť pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť. Ponúkame prácu v novovybudovaných priestoroch v malebnom prírodnom prostredí, mzdové ohodnotenie zodpovedajúce prínosu pre náš resort, množstvo benefitov zameraných na stabilizáciu, rozšírenie vzdelania a obzorov v oblasti cestovného ruchu. Ak sa chcete stať súčasťou nášho kolektívu, neváhajte nám poslať svoju žiadosť spolu so životopisom na našu e-mailovú adresu: riaditel[email protected] alebo nás kontaktujte na telefónnom čísle 0948453585

Dunajská 8
811 08 Bratislava - mestská časť Staré Mesto
ID: 3553148   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200,-€ + príplatky podľa ZP, odmeny a nadčas