Projektový manažér informačných systémov

Q.EST spol. s r.o.

Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1500€ mesačne brutto. Finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a koordinovanie pridelených projektov
Zodpovednosť za dodanie projektu v dohodnutom čase
Plánovanie zdrojov potrebných na dokončenie a odovzdanie projektu
Rozdeľovanie úloh pri príprave projektu
Tvorba projektového plánu, timeline
Zodpovednosť za dodržiavanie stanoveného budgetu
Riadenie a komunikácia s dodávateľmi
Konzultačná podpora
Pravidelný reporting
Pripravovanie zmlúv a zapracovanie pripomienok zákazníkov

Práca v stabilnej firme
Priestor na sebarealizáciu
Profesiónalny rozvoj
Motivujúce finančné ohodnotenie
Práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Komunikatívnosť
Spoľahlivý a aktívny prístup k práci
Tímový hráč, ktorý vie projekt dotiahnuť
Zodpovednosť za zverené projekty

Hlavnou náplňou spoločnosti sú kvalitné sofistikované softvérové riešenia spĺňajúce požiadavky najnáročnejších.
Systémy riešia dochádzkový režim osôb, kontrolu vstupov a pohybu, zefektívňujú možnosti stravovania, sprehľadňujú pohyby návštev, zákaziek a pracovnej náplne zamestnancov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3519805  Dátum zverejnenia: 19.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ mesačne brutto. Finálna ponuka platu môže byť vyššia v závislosti na preukázaných skúsenostiach.