Technik požiarnej ochrany a BOZP

PYROSERVIS a.s. - organizačná zložka

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Mesačná mzda brutto 900 - 1300 € (vrátane základnej zložky mzdy 630 - 910 €) v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečenie úloh v oblasti požiarnej ochrany a BOZP u zmluvných klientov spoločnosti.

- práca na plný úväzok na základe pracovnej zmluvy
- práca pre stabilnú spoločnosť
- príjemné pracovné prostredie a kolektív
- možnosť sebarealizácie a odborného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- osvedčenie technik požiarnej ochrany nutnosťou
- osvedčenie bezpečnostný technik nutnosťou
- solidný, zodpovedný prístup, samostatnosť, lojalita
- znalosť súvisiacich právnych predpisov a noriem
- organizačné schopnosti, schopnosť prezentovať a školiť
- znalosť práce na PC (Word, Excel)
- znalosť anglického jazyka vítaná

Poskytovateľ služieb v oblasti požiarnej ochrany a bezpečnosti práce.
www.pyroservis.cz

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3078689  Dátum zverejnenia: 15.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná mzda brutto 900 - 1300 € (vrátane základnej zložky mzdy 630 - 910 €) v závislosti od skúseností