Logo PYRONOVA s. r. o.

Rozpočtár(-ka) / Estimator

PYRONOVA s. r. o.

Miesto práce
Ivana Krasku 31, Trnava-Modranka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Dohodou
1 400 - 2 100 EUR/mesiacMzda je posudzovaná na základe skúseností a praxe. Obsadzujeme juniorskú pozíciu vhodnú aj pre absolventa, v prípade viacročnej praxe v odbore budete zaradení na seniorskú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád(a) prácu s výkresmi, číslami a zároveň máš technické myslenie? Vieš čítať technické výkresy a nebojíš sa žiadnej výzvy? Si samostatný(á), zodpovedný(á), flexibilný(á), vytrvalý(á) a odhodlaný(á) učiť sa nové veci? Ponúkame Ti prácu na oddelení OBCHODU v Pyronove.

Tvojou náplňou práce bude:
• vypracovávanie cenových ponúk, rozpočtov a kalkulácii malých stavieb,
• príprava podkladov pre objednávky na oddelenie nákupu,
• sledovanie cien a rozsah ponúkaných služieb všetkých dodávateľov,
• vypracovanie reportov a iných štatistík podľa potrieb.

Ponúkame:
• pružný pracovný čas
• možnosť iného úväzku dohodou
• jazykové kurzy
• multišport karta
• podpora odborného rastu prostredníctvom interného aj externého vzdelávania
• príležitosť pracovať v zaujímavom odvetví, prostredie dynamicky sa rozvíjajúcej, stabilnej spoločnosti

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické vzdelanie (stavebníctvo)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SŠ vzdelanie technického zamerania (Stavebníctvo)
prax na obdobnej pozícií výhodou
schopnosť čítať výkresy
Anglický jazyk na pokročilej úrovni v hovorovej aj písomnej komunikácií
Nemecký jazyk - výhodou

Pyronova s.r.o. vznikla v roku 1992 so zameraním na požiarnu ochranu. Základnou filozofiou spoločnosti PYRONOVA je poskytovať našim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti protipožiarnej ochrany, t. z. vypracovanie projektovej dokumentácie, dodávka, realizácia, údržba a následný záručný a pozáručný servis zariadení protipožiarnej ochrany. V súčasnosti PYRONOVA patrí medzi lídrov v oblasti riešenia a realizácie protipožiarnej bezpečnosti na Slovenskom trhu, s rýchlou expanziou v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Pavlína Škrabáková
Tel.: +421335555766
E-mail: poslať životopis
ID: 4399692  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac