Personalista / Mzdový(á) účtovník(čka)

PYRONOVA s. r. o.

Pyronova s.r.o., Ivana Krasku 31/A, Trnava - Modranka, okres Trnava
Termín nástupu
dľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád/a prácu s ľuďmi ? Si samostatný (á) a zodpovedný(á) ? Vyznáš sa problematike personálnych a mzdových zákonov ?

Ponúkame Ti prácu na oddelení HR .
Tvojou náplňou práce bude :
• komplexné spracovávanie personálnej agendy (vrátane zverejňovania pracovných ponúk, absolvovania pohovorov, spracovávania dokumentov v zmysle Zákonníka práce, interných smerníc a ostatných zákonov, od samotného vzniku pracovného pomeru až po jeho zánik)
• komplexné spracovanie miezd ( dochádzky, prekážok v práci, PN, zrážok z miezd, náhrad škôd, nepeňažných príjmov, odmien, daňových bonusov, výplatných pások, rekapitulácií, príkazov na úhradu, spracovanie výkazov do poisťovní a na DÚ, ročných zúčtovaní )
• vystavovanie potvrdení pre zamestnancov, komunikácia s úradmi v SR a zahraničí
• zabezpečovanie stravných lístkov
• evidencia prideleného majetku zamestnancom
• poradenstvo pre zamestnancov v oblasti Zákonníka práce a interných smerníc
• podávanie zlepšovacích návrhov a inovatívnych riešení pre skvalitnenie a zefektívnenie procesov v spoločnosti
• komunikácia s priamym nadriadeným a koordinácia s ostatnými oddeleniami
• samovzdelávanie, sledovanie a implementácia platných legislatívnych zmien
• zabezpečovanie ochrany osobných údajov

Ponúkame:
• príležitosť pracovať v zaujímavom odvetví
• prostredie dynamicky sa rozvíjajúcej, stabilnej spoločnosti
• bohatý sociálny program ( spoločenské a športové akcie, multisport karty, masáže )
• jazykové kurzy
• pružný pracovný čas

V prípade záujmu o danú pozíciu a splnenia uvedených požiadaviek zasielajte svoj životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov na adresu : [email protected].

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Základy
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

znalosť príslušných zákonov a predpisov - nevyhnutnosť
znalosť IS Helios Orange – výhodou
spoľahlivosť, bezúhonnosť, komunikatívnosť, zodpovednosť, flexibilita

Pyronova s.r.o. vznikla v roku 1992 so zameraním na požiarnu ochranu. Základnou filozofiou spoločnosti PYRONOVA je poskytovať našim zákazníkom komplexné riešenia v oblasti protipožiarnej ochrany, t. z. vypracovanie projektovej dokumentácie, dodávka, realizácia, údržba a následný záručný a pozáručný servis zariadení protipožiarnej ochrany. V súčasnosti PYRONOVA patrí medzi lídrov v oblasti riešenia a realizácie protipožiarnej bezpečnosti na Slovenskom trhu, s rýchlou expanziou v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3223138  Dátum zverejnenia: 20.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou