Procurement Specialist - Beszerzési szakértő

PYRONOVA IS SLOVAKIA s. r. o.

A munkavégzés helye
Budaörs, Építők útja 2-4, Magyarország
teljes munkaidő
A munkába lépés időpontja
azonnal
Bérfeltételek (bruttó)
1 400 - 1 700 EUR/hónapéves bónusz / mozgóbér

Beszerzőt keresünk a magyar fióktelepre, Budaörs 2040, Építők útja 2-4
• kapcsolattartás a beszállító partnerekkel
• árajánlatok beszerzése, értékelése, összevetése
• rendelések rögzítése, nyomonkövetése
• új beszállítók keresése
• Projekt és Site Managerekkel (kivitelezési osztály), illetve egyéb társosztályokkal való kapcsolattartás
• anyagok megrendelése
• számlák ellenőrzése
• felmerülő logisztikai feladatok ellátása
• munkakörrel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátasa

Egyéb béren kívüli juttatások

• bejelentett, teljes munkaidős állás
• tisztességes, tudásszinthez igazodó fizetés és prémiumrendszer
• Cafeteria, és egyéb juttatások (pl. házasságkötés, gyermek születése esetén)
• képzési menetrend, szintfelmérések, előrelépés
• aktív nyelvhasználat
• nemzetközi karrier építésének a lehetősége

OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Képzési szak

építőipari, műszaki, mérnöki

Magyar nyelv - Mesterfok (C2) és Szlovák nyelv - Haladó (C1) és Angol nyelv - Középszint (B2)

Egyéb ismeretek

Microsoft Office - Középszint

Jogosítvány

B

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

• kiváló kommunikációs készség
• akaraterő, józan gondolkodás, alkalmazkodókészség
• SAP felhasználói szintű ismerete
• szlovák vagy román nyelv ismerete
• hasonló területen szerzett tapasztalat

PYRONOVA is a company with a long and successful history in fire protection of buildings. The basic philosophy of PYRONOVA is to provide our customers with comprehensive solutions in the field of fire protection, i.e. development of project documentation, delivery, implementation, maintenance and subsequent warranty and post-warranty service of fire protection equipment. PYRONOVA is one of the leaders in the field of fire safety solutions and implementation in Slovakia as well as in other European countries. We are a strong and fair employer. Our team has the desire and energy to prove to the world that we are the best in fire protection. If you feel the same, we would love to welcome you to our team.
ID: 4359359  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/hónap