Karadžičova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
september-október 2022
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 8 EUR/hod.

Experienced Audit Intern

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyskúšal/a si si stáž v audite a máš záujem svoje skúsenosti ďalej rozvíjať v najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku?
Naše portfólio je široké a ako Experienced Intern budeš mať možnosť pracovať na audite rodinných firiem, stredných podnikov, nadnárodných spoločností alebo finančných inštitúcií (banky a poisťovne), či známych shared service centier.

Aké to je byť súčasťou tímu audítorov v PwC?
  • ide o rôznorodú prácu plnú čísel a nových ľudí, pri ktorej nazrieš do kuchyne TOP firem z najrôznejších odvetví
  • veľa času budeš tráviť so skúsenejšími kolegami, či už u nás v office, alebo priamo v sídle našich klientov
  • práca u nás je o sebarozvoji - už popri škole získaš relevantné skúsenosti z praxe a mentoring od skúsenejších kolegov. K nám nejdeš len pracovať, ale neustále sa posúvať.

Táto stáž Ti otvára bránu do sveta biznisu a po ukončení štúdia môžeš pokračovať na pozícii Junior či dokonca Experienced Audítora.

Čo Ti naša pracovná skúsenosť prinesie?
  • budeš naďalej rozvíjať svoje skúsenosti v oblasti auditu a získavať ďalšie kompetencie
  • budeš súčasťou tímu skúsených kolegov, ktorí Ti radi odovzdajú svoje know-how
  • rozvoj hard aj soft skills
  • flexibilný pracovný čas, ktorý je možné skĺbiť s Tvojím rozvrhom
  • možnosť príležitostne pracovať z domu
  • vlastný notebook, ktorý môžeš používať aj na súkromné účely
  • príjemné pracovné prostredie, moderné relax zóny a stolný futbal
  • Multisport karta
  • CSR či teambuildingové aktivity a firemné eventy
  • wellbeing program, ktorý myslí na Tvoje fyzické aj mentálne zdravie
  • pre študentov 2. - 4. ročníka ponúkame možnosť spolupráce aj v ďalších rokoch
  • študenti 5. ročníka môžu po skončení školy v prípade obojstrannej spokojnosti u nás pokračovať na plný pracovný úväzok
  • možnosť získať referral bonus za odporúčanie nového kolegu

Čo od Teba požadujeme?
  • aby si študoval/a na VŠ (ekonomické zameranie je výhodou)
  • máš skúsenosť s auditom
  • chuť učiť sa a naberať praktické skúsenosti počas školy
  • znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
  • dobré analytické schopnosti
  • rýchla orientácia v novej problematike
  • tímový duch

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala, klikni na "Apply here" a vytvor si profil v našom systéme.

Zároveň si Ťa dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdeš tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia-o-spracuvani-osobnych-udajov-pre-nabor.html

V prípade, že aktuálne pozícia, nie je pre teba to pravé, no máš vo svojom okolí kamarátov, známych, ktorých by práca u nás vedela zaujať, pokojne ich nasmeruj k nám. V prípade, že by sme nadviazali spoluprácu s tebou odporúčaným kandidátom, môžeš získať odmenu od 300 do 1000 EUR, podľa seniority kandidáta: https://www.pwc.com/sk/sk/kariera/prihlaska-referral-bonus.html

Kontakt

Kontaktná osoba: Laura Zahurancová
E-mail: poslať životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 4391391  Dátum zverejnenia: 2.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.