Karadžičova 2, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 450 EUR/mesiac(finálna mzda závisí od skúseností kandidáta)

Junior Payroll Specialist

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

S možnosťou pracovať v Bratislave, prípadne aj z domu z inej akejkoľvek časti Slovenska, hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej úlohou bude externý klientský payroll:
  • spracovanie mzdovej agendy zamestnancov na mesačnej báze
  • konzultácie zamestnancom v pracovno-právnej oblasti a oblasti sociálneho poistenia
  • komunikácia a úzka spolupráca so zamestnancami a inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia
  • príprava ročného zúčtovania dane

  • Rýchly odborný a profesionálny rast
  • Intenzívne vzdelávanie, vrátane odborných rozvojových programov
  • Projektový typ práce, práca pre TOP klientov na Slovensku
  • Flexibilný pracovný čas
  • Home office
  • Vážime si tvoju prácu, každá minúta sa počíta
  • V PwC sa máš stále na koho obrátiť a pravidelný feedback je u nás samozrejmosťou.
  • Wellbeing program, ktorý myslí na tvoje mentálne aj fyzické zdravie
  • Dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days
  • Vážime si tvoju prácu navyše, každá minúta sa ti počíta!

Požadujeme
  • znalosť anglického jazyka podmienkou
  • stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru
  • 1-2 roky skúseností v oblasti spracovania mzdovej agendy
  • záujem o prácu s číslami, orientácia na detail, dobré komunikačné zručnosti
  • tímový hráč, proaktívny prístup k práci
  • znalosť mzdového systému HUMAN výhodou
  • orientácia v mzdovej problematike, skúsenosť so spracovaním miezd zahraničných zamestnancov (tzv. shadow payroll) výhodou

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://pwc.to/2s8n2tn

V prípade vášho záujmu o danú pozíciu, prosím kliknite na "Apply here" a vytvorte si váš profil v recruitment systéme.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Petrášová
E-mail: poslať životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 4224037  Dátum zverejnenia: 15.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac