Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Podzim 2021
Mzdové podmínky (brutto)
36 000 Kč/měsíc

Audit Analytik Praha

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš pražský auditní tým hledá posily.
Rok na pozici Audit Analytika v PwC vám dá mnohem víc než jakákoliv přednáška na VŠ. Budete pracovat pro největší české i zahraniční klienty z velké škály odvětví (automotive, retail, IT, bankovnictví...). Poznáte, jak funguje jejich byznys i vnitřní firemní procesy. To všechno s týmem špičkových profesionálů, od kterých se toho hodně naučíte.

První rok na pozici Audit Analytika
  • Nastoupíte na podzim 2021
  • Čekají vás první klienti, projekty a koučování on-the-job od seniornějších kolegů v týmu.
  • Spolupracujete se zaměstnanci klientů (účetní, HR, finanční ředitel), od kterých budete získávat informace a ověřovat je.
  • Začnete auditovat finanční výkazy (kontrola účetních výkazů, zjišťování doplňujících informací, inventury aj.).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhody práce Audit Analytika v PwC

Budeme vás brát vážně od prvního dne. Stanete se plnohodnotným členem týmu. Dostanete k dispozici špičkovou techniku. Během auditní sezóny si máknete, ale pak bude jen na vás, jestli si necháte přesčasy proplatit nebo si místo toho vezmete náhradní volno a vydáte se na cestu kolem světa.

  • Koncentrovaná zkušenost a rychlý kariérní růst. Může vám to znít jako fráze, ale tak to skutečně je.
  • Do 2-3 let mzda 52 000 Kč plus placené přesčasy. Reálně si tedy vyděláte daleko víc.
  • Možnost v budoucnu pracovat na zahraniční pobočce PwC.
  • Placené volno 22 dní a den dovolené navíc na konci roku. 3 sick days.
  • Dostanete špičkový Ultrabook a iPhone.
  • Multisport karta a benefit program, který můžete využít na dovolenou, vzdělávání, stravenky sport, zdraví... Prostě na to, co vás baví.
  • Podpora dalšího vzdělávání: placení certifikace ACCA, následně možnost stát se členem KAČR, nabídneme vám business skills a mnoho dalších školení a workshopů. Platíme technické certifikace i čas, který strávíte jejich studiem.
  • Pravidelná zpětná vazba na vaši práci a konzultace s koučem, se kterým můžete řešit svůj další rozvoj i kariérní směr.
  • Relokační balíček – Pomůžeme vám s přesunem do Prahy, zaplatíme jízdenku a prvních 14 dní ubytování poblíž našich kanceláří

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste s námi měl/a mít společného?
  • Jste v posledním semestru bakalářského nebo magisterského studia nebo jste během posledních 2 let dostudoval/a VŠ.
  • Máte logické myšlení a analytické schopnosti.
  • Nevadí vám, že audit je sezónní práce. Vyšší nasazení v zimě je odměněno větším volnem v létě.
  • Počítáte s tím, že na projektech se pracuje v kancelářích klientů, takže občas můžete vyjíždět i mimo Prahu (aktuálně je cestování omezeno na minimum a pracuje se spíše vzdáleně).
  • Hovoříte plynně anglicky a nebojíte se tuhle schopnost použít.

Informace o náboru

Co dál?
Výběrové řízení právě probíhá. Stačí, když vyplníte pár informací o sobě a my se vám co nejdříve ozveme. V první fázi vás čekají online testy, pokud jimi projdete, pozveme si vás na assessment centrum (po domluvě je možné uspořádat online). Během pár následujících dní se pak dozvíte, jak jste dopadl/a.

Data privacy announcement: https://pwc.to/2s8n2tn

Kontakt

Kontaktní osoba: Laura Zahurancová
E-mail: poslat životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 4131735  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc