Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap/dohodou
1 200 EUR/mesiac(viac závisí od individuálnych skúsenosti uchádzača) + množstvo zaujímavých benefitov

Pracuj ako Knowledge Management špecialista na našom Marketingovom oddelení

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. Rád/Rada vyhľadávaš informácie a máš prehľad v ekonomike a jednotlivých odvetviach?
2. Máš skúsenosť s rôznymi databázami a zdrojmi informácií?
3. Chceš byť súčasťou marketingového tímu a podieľať sa na komunikačných kampaniach?

Ak áno, určite sa neváhaj odprezentovať a pošli nám svoje CV!

Tvojím cieľom u nás bude zabezpečiť čo najlepšie využitie odborných poznatkov o trhu, pre profesionálov pracujúcich v PwC. Okrem iného budeš mať príležitosť podporovať týchto profesionálov a spolupracovať aj s medzinárodným tímom v našom CEE regióne.

Pýtaš sa čo bude tvojou dennou agendou?
- koordinácia procesov spojená so získavaním, zdieľaním a efektívnym využívaním znalostí, ktorými ako globálna PwC sieť disponujeme,
- staneš sa primárnym kontaktom pre všetky Knowledge Management (KM) požiadavky,
- aktívne vyhľadávanie informácií z rôznych interných/externých zdrojov na základe požiadaviek, ktoré dostaneš od našich odborníkov,
- spravovanie interného portálu pre celé PwC,
- budeš mať na starosti vytváranie a spracovanie databáz klientov a analytických centier,
- zaškolíš nových zamestnancov v oblasti využívania interných KM nástrojov,
- koordinácia regionálneho programu spokojnosti klientov na lokálnej úrovni,
- sledovanie relevantných externých konferencií, školení a iných odborných podujatí,
- média monitoring a monitoring verejného obstarávania,
- v neposlednom rade budeš podporovať naše marketingové a CSR aktivity či internú komunikáciu

Čo od nás môžeš očakávať?
- vlastný notebook a telefón (s možnosťou využitia aj na súkromné účely),
- plne preplatenú stravovaciu kartu,
- MultiSport kartu,
- interné školenia a rozvojový program na základe tvojich individuálnych potrieb,
- širokú ponuku benefitov na podporu tvojho well being,
- benefity a zľavy od našich externých partnerov,
- na home office vieme fungovať rovnako dobre ako v office,
- možnosť získať komplexné skúsenosti z najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku,
- profesionálne, ale zároveň priateľské prostredie a mnohé ďalšie...

Čo od teba požadujeme?
- prirodzenú zvedavosť a chuť vedieť viac, schopnosť rozoznávať spoľahlivé zdroje informácií, dôslednosť pri práci,
- ak máš priamu skúsenosť s vyhľadávaním, analýzami rôznorodých informácií alebo si pracoval s komplexnými informačnými systémami - je to pre nás veľkou výhodou,
- pozícia je vhodná ako aj pre absolventov, tak aj pre uchádzačov s podobnou pracovnou skúsenosťou na juniornej úrovni,
- anglický jazyk (B2) - aktívne písomne aj ústne,
- pokročilá úroveň MS Office (Word, Excel, PowerPoint) je podmienkou,
- predošlá pracovná skúsenosť z medzinárodnej spoločnosti je výhodou,
- dôležitá je pre nás aj tvoja schopnosť komplexne a analyticky myslieť a prepájať si jednotlivé súvislosti,
- zvládneš si samostatne a efektívne organizovať čas, zároveň pružne reagovať na vzniknuté situácie

Ak máte záujem uchádzať sa o túto pozíciu, kliknite prosím na tlačidlo "Apply here" a prihláste sa cez náš on-line systém.

Informácie o spracovaní osobných údajov nájdete na tomto linku: https://pwc.to/2s8n2tn

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hlopková
E-mail: poslať životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 4040607  Dátum zverejnenia: 2.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac