Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.9.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ preplácané nadčasy a zaujímavé benefity

Zaujímajú ťa financie a chceš sa vzdelávať aj po škole? Staň sa Audítorom vo finančnom sektore v PwC! (Nástup v Septembri)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Láka ťa finančný svet? Vyznáš sa v účtovných závierkách? Zaujímaš sa o finančné modelovanie a hovoria ti niečo slová bond, hedging či swap?

Ak áno, tak len čítaj ďalej…

V PwC hľadáme posily pre náš auditový tím, ktorý sa venuje auditu veľkých finančných inštitúcií. Okrem auditu sa však môžeš stať aj členom rastúceho treasury tímu, ktorý sa zameriava na poradenstvo pre TOP spoločnosti z finančného a energetického sektora.

Ako audítor budeš mať možnosť spoznať kolobeh bánk alebo poisťovní. Spoznáš jeden biznis na 100%.

Čo bude patriť medzi Tvoje hlavné úlohy:
- práca v tíme na projektoch pre TOP finančné spoločnosti na Slovensku
- vykonávanie auditu finančných výkazov podľa slovenských účtovných štandardov, US GAAP a IFRS pre našich klientov
- overovanie účtovnej závierky a výročných správ klientov
- manažovanie pridelených úloh – spracúvanie podkladov v elektronickej podobe, práca v MS Excel, príprava a evidencia konfirmačných listov
- komunikácia s klientom, riešenie prípadných nezrovnalostí a vyžadovanie potrebných dokumentov

Čo viac na teba ešte čaká?

V PwC zabezpečíme tvoj rozvoj nielen rozmanitosťou práce a úloh pod mentoringom tých najlepších odborníkov, ale podporíme aj rozvoj tvojich soft skills a technických zručností.
Poskytneme ti systém vzdelávania, ktorý len tak niekde nenájdeš a navyše ti zaplatíme celú certifikáciu ACCA, a s tou sa už nikde nestratíš.
Začneš ako junior audítor a neskôr ti pribudnú klienti aj kompetencie. A čo potom? No predsa vlastný tím. Nadštandardný plat porastie s tebou.
Skvelý prvý krok ako vstúpiť do sveta biznisu a rozbehnúť svoju kariéru, čo povieš?

- Zaujímavé možnosti kariérneho rastu spojené s prudkým nárastom mzdy
- Rozvoj soft skills a podpora ďalšieho štúdia (certifikácia ACCA a účasť na školeniach)
- Rozvoj digitálnych zručností - budeš mať možnosť naučiť sa pracovať s tools ako PowerBI, Alteryx...
- Sme zástancami work-life balance. Ak však zainvestuješ svoj voľný čas do firmy v podobe nadčasov, firma ti to vráti v podobe náhradného voľna alebo finančného bonusu.
- Sme pripravení na všetko, aj keď sme veľmi sociálne tvory, vieme pracovať aj na home office.
- V PwC sa máš stále na koho obrátiť a pravidelný feedback je u nás samozrejmosťou.
- Wellbeing program, ktorý myslí na tvoje mentálne aj fyzické zdravie
- Flexibilný pracovný čas
- Pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
- Dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days
- Pracovný notebook a iPhone s dátami (aj na súkromné účely)

Čo od teba na začiatok požadujeme?
- máš chuť sa učiť a stále na sebe pracovať
- máš ukončený min. 1. stupeň VŠ štúdia ekonomického zamerania - finančný odbor je veľkou výhodou
- máš komunikatívnu úroveň angličtiny (úroveň B2)
- nebojíš sa Excelu

Ak máš záujem uchádzať sa o pozíciu Audítora, klikni na tlačidlo "Apply here" nižšie a vytvor si profil v našom systéme.

ONLINE výberový proces sa skladá z nasledujúcich krokov:

1. Vyplnenie online formulára v našom systéme
2. Krátky telefonický rozhovor
3. Online testy formou hier
4. Online assessment centrum
5. Finálne interview s jedným z našich partnerov

Viac sa o našich online testoch formou hier dozvieš tu:

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://pwc.to/2s8n2tn

Kontakt

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 4036866  Dátum zverejnenia: 9.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac