Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2020
1 250 EUR/mesiacplus preplácané nadčasy a množstvo ďalších zaujímavých benefitov

Junior konzultant na oddelení riadenia rizík - pozícia vhodná pre absolventov s nástupom v Septembri

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne ekonomické trendy a prudko sa meniace inovatívne technológie spôsobujú, že organizácie a firmy sú vystavené väčším rizikám než kedykoľvek predtým. Riziká sa objavujú všade od potenciálneho narušenia bezpečnosti informačných systémov až po možné slabiny v dodávateľskom reťazci.

Naši kolegovia z oddelenia Riadenia rizík (Risk assurance) hľadajú do svojho tímu analyticky zmýšľajúcich kolegov, ktorým môžeš byť práve TY!

Čo bude tvojou úlohou?
Ako Junior Risk Assurance Associate budeš pracovať na rôznorodých projektoch v tíme a pod vedením seniornejších kolegov sa budeš venovať nasledovným oblastiam:
• audit IT systémov
• cyber security a data privacy
• dátová analytika
• compliance a riadenie business rizík
• machine learning & AI v bankovníctve a poisťovníctve
• robotizácia (RPA)
• interný audit
Tvoje pracovné povinnosti sa budú odvíjať od projektu, na ktorom budeš aktuálne pracovať (napr. mapovanie biznis procesov a testovanie interného kontrolného prostredia, dátová analýza biznis rizík klienta alebo návrh najvhodnejšieho riešenia pre klienta a jeho následná prezentácia). Máš šancu získať množstvo rôznorodých profesionálnych skúseností a vyskúšať si spoluprácu s odborníkmi z rôznych spoločností medzinárodného významu.

Detailné informácie si s tebou radi prejdeme na osobnom stretnutí.

- práca v priateľskom a neformálnom kolektíve so strmou krivkou učenia sa
- dobré platové ohodnotenie odpovedajúce tvojim skúsenostiam
- flexibilný pracovný čas a preplácané nadčasy
- medzinárodné pracovné prostredie a aktívne využívanie anglického jazyka
- podpora soft-skills a odborného vzdelávania (uznávané medzinárodné kvalifikácie - CISA, CIA, PMP, Prince 2, ACCA)
- iPhone s neobmedzeným paušálom
- dni voľna počas Vianoc navyše, študijné voľno a sick days sú u nás samozrejmosťou
- pracovná zmluva hneď na dobu neurčitú
- príspevky na športové, kultúrne alebo iné aktivity podľa vlastného výberu,
- kancelária v príjemnom prostredí Twin City

Čo od teba na začiatok požadujeme?
- chuť učiť sa a stále na sebe pracovať
- ukončené VŠ štúdium (medzi kolegami nájdeš veľa absolventov MatFyzu a absolventov Manažmentu UK)
- komunikatívnu úroveň angličtiny, nemecký jazyk je veľkou výhodou
- vítané sú skúsenosti s prácou v MS Excel
- silné analytické a komunikačné zručnosti

Ak máš záujem uchádzať sa o túto pozíciu, klikni na tlačidlo "Apply here" nižšie a vytvor si profil v našom systéme.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu budeme počas výberového konania využívať najmä naše online možnosti.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdete tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia-o-spracuvani-osobnych-udajov-pre-nabor.html

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Dupaľová
Tel.: +421901717958
E-mail: poslať životopis

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 3914511  Dátum zverejnenia: 21.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac