Miesto práce
Karadžičova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hodina

Nestrácaj čas, poď do PwC- dlhodobá platená stáž na oddelení auditu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Študentom a študentkám vysokých škôl ponúkame platenú stáž na pozícií Audit Intern v najväčšej poradenskej spoločnosti na Slovensku. Ak si orientovaný/á na detail, máš vynikajúce analytické myslenie a navyše máš popri štúdiu dostatok času na zbieranie praktických skúseností, pridaj sa k nám a staň sa súčasťou nášho tímu.

Naše portfólio je široké a ako Intern budeš mať možnosť pracovať na audite rodinných firiem, stredných podnikov, nadnárodných spoločností alebo veľkých finančných inštitúcii (banky a poistovne), či známych shared service centier.

Aké to je byť súčaťou tímu audítorov v PwC?
- ide o rôznorodú prácu plnú nových čísel a ľudí, pri ktorej nazrieš do kuchyne TOP firem z najrôznejších odvetví
- veľa času budeš tráviť so skúsenejšími kolegami u nás v office, alebo priamo v sídle našich klientov
- práca u nás je o sebarozvoji- už popri škole získaš relevantné skúsenosti z praxe a mentoring od skúsenejších kolegov. K nám nejdeš len pracovať, ale neustále sa posúvať
- viac si môžes pozrieť na našej stránke Audit nás baví www.pwc.com/sk/sk/kariera/audit-nas-bavi.html

Táto stáž Ti otvára bránu do sveta biznisu. Začneš ako Intern a po ukončení štúdia môžeš pokračovať na pozícii Junior Audítora a postupne získavať kompetencie.

Čo Ti naša pracovná skúsenosť prinesie?
- získaš cenné skúsenosti v oblasti auditu
- budeš súčasťou tímu skúsených kolegov, ktorí Ti radi odovzdajú svoje know-how
- flexibilný pracovný čas, ktorý je možné skĺbiť s Tvojím rozvrhom
- vlastný notebook, ktorý môžeš používať aj na súkromné účely
- príjemné pracovné prostredie, moderné relax zóny a stolný futbal
- Multisport karta
- teambuildingové aktivity, Spring party, Christmas party a rôzne športové aktivity
- pre študentov 2. - 4. ročníka ponúkame možnosť spolupráce aj v ďalších rokoch
- študenti 5. ročníka môžu po skončení školy v prípade obojstrannej spokojnosti u nás pokračovať na plný pracovný úväzok

Čo od Teba požadujeme?
- aby si študoval/a na VŠ (ekonomické zameranie je veľkou výhodou, nie však podmienkou)
- chuť učiť sa a naberať praktické skúsenosti počas školy
- znalosť anglického jazyka (úroveň B2)
- dobré analytické schopnosti
- rýchla orientácia v novej problematike
- tímový duch

V prípade, že Ťa naša ponuka zaujala, klikni na "Apply here" a prihlás sa prostredníctvom nášho online formulára.

Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov nájdeš tu: https://www.pwc.com/sk/sk/informacia-o-spracuvani-osobnych-udajov-pre-nabor.html

Zároveň si Ťa dovoľujeme informovať, že budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov.

Kontakt

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava

Slovensko

Tel.: +421 2 59 350 111

Fax: +421 2 59 350 222

Protifašistických bojovníkov 11

815 32 Košice

Slovensko

ID: 3753659  Dátum zverejnenia: 4.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 EUR/hodina