Senior Payroll Specialist

Twin City Business Centre, blok A | Karadžičova 2, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naše interné mzdové oddelenie hľadá nového kolegu/kolegyňu, ktorého úlohou bude:

• spracovanie mzdovej agendy zamestnancov na mesačnej báze
• konzultácie zamestnancom v pracovno¬- právnej oblasti a oblasti sociálneho poistenia
• komunikácia a úzka spolupráca so zamestnancami a inštitúciami sociálneho a zdravotného zabezpečenia
• príprava ročného zúčtovania dane fyzických osôb
• príprava ročného zúčtovanie zdravotného poistenia fyzických osôb

Ponúkame
• prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti v príjemnom prostredí v centre mesta
• profesionálne pracovné prostredie
• priateľský tím
• zaujímavé finančné ohodnotenie

Požadujeme
• stredoškolské vzdelanie ekonomického smeru
• znalosť anglického jazyka podmienkou
• znalosť mzdového systému HUMAN výhodou
• min. 2 roky skúseností v oblasti spracovania mzdovej agendy
• samostatné vykonávanie mzdovej agendy
• záujem o prácu s číslami, orientácia na detail
• dobré komunikačné zručnosti, tímový hráč, proaktívny prístup k práci
• orientácia v mzdovej problematike, skúsenosť so spracovaním miezd zahraničných zamestnancov výhodou

V prípade vášho záujmu o danú pozíciu, prosím kliknite na "Apply here" a vytvorte si váš profil v recruitment systéme.

Kontakt

Kontaktná osoba: Tibor Černák

Twin City Business Centre A
Karadžičova 2

815 32 Bratislava
Slovensko
Tel.: +421 2 59 350 111
Fax: +421 2 59 350 222
Protifašistických bojovníkov 11
040 01 Košice
Slovensko
Tel.: +421 55 3215 311
Fax: +421 55 3215 322
ID: 2996493   Dátum zverejnenia: 5.10.2017