Čašník / Servírka

Pútnický mlyn s.r.o

Miesto práce
Námestie 4. apríla 1, 900 33 Marianka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
11 - 16 EUR/hod.+ ďalšie odmeny podľa znalostí a zručností + tringelty a odmeny za výšku tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov v a la carte reštaurácii
Nastieranie raštaurácie a akcií
Starostlivosť o zákazníkov a ich spokojnosť.

Bezplatné stravovanie,rodinný kolektív, pohodové prostredie, práca v dynamickej reštaurácii

Možnosť ubytovania priamo v penzióne

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Úslužnosť, komunikatívnosť, ochota a vrelosť.

Orientácia na predaj a servis zákazníka

Penzión s reštauráciou rodinného typu s kvalitnou gastronómiou v Marianke. Naša reštaurácia s penziónom je vyhlásená kvalitnou gastronómiou a prekrásnym prostredím. Sme rodinný podnik, kde si vážime každého zamestnanca a našou podstatou je aby bol spokojný zákazník a zároveň aj náš zamestnanec.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4661027  Dátum zverejnenia: 5.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 11 EUR/hod.