Koordinátor letnej a zimnej údržby

PURITY of LIFE service s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
20.5.2021
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkam prácu na zimnú a letnú údržbu pre muža alebo ženu.
Vyžadujem : zodpovednosť, flexibilnosť, ochotu pracovať a učiť sa.
Práca sa nachádza v mestách : Trnava, Vrbové, Piešťany, Hlohovec, Sereď, Galanta, Šala
Pre pracovníka/pracovníčku bude k dispozícii auto - treba platný vodičský preukaz a najazdených aspoň 25 000km
Nápľň práce : letná zimná údržba, staranie sa o čistotu v areáli supermarketu, strihanie zelene a celkový dohľad nad čistotou.
Možné na TPP alebo živnosť. Nástup v polovici Mája
Pre viac info ma prosím kontaktujte na čísle 0904 210 291 od 8:00 do 16:00

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

zodpovednosť, flexibilnosť, ochotu pracovať a učiť sa.

Firma PURITY of LIFE service s.r.o. pracuje ako personálna agentúra, ktorá ponúka outsourcingové služby a službu dočasného zamestnávania.
ID: 4073350  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac