Можливість для людей з України

Operátor logistiky - 7,5 hod. zmeny

Purem Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
ihneď
870 - 1 150 EUR/mesiacnástupný plat od 870 € / mesiac + 100 € výkonnostný bonus prvý mesiac, bonus od druhého mesiaca 200 €, navýšenie mzdy po 3 mesiacoch, príspevok na dopravu minimálne 30 €, 13. plat vyplácaný v 2 častiach (polovica v júni a polovica v decembri), finančný príspevok na stravovanie vyplácaný na účet v hodnote 4,145 €/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Purem Nitra je súčasťou skupiny Eberspächer, ktorá je významným dodávateľom pre automobilový priemysel s 80 výrobnými pobočkami v 29 krajinách na svete. Pobočka v priemyselnom parku v Nitre - Dolné Hony je zameraná na výrobu výfukových systémov, ako dodávateľ Tier 1 pre automobilku Jaguar Land Rover.
Aktuálne hľadáme motivovaných záujemcov na pozíciu Operátor logistiky, ktorého hlavnými zodpovednosťami a úlohami budú:
- príprava hotových výfukov na expedíciu, vyskladňovanie výfukov
- nakladanie výfukov pomocou manipulátora do paliet podľa sekvenčného plánu
- tlačenie sekvenčných nálepiek, paletových štítkov, dodacích listov
- používanie skenerov, PC,

- zaujímavé pracovné prostredie pre tých, ktorí uprednostňujú prácu v malom kolektíve
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- 13. plat
- príspevok na dopravu min. 30,- €
- finančný príspevok na stravovanie vyplácaný na účet v hodnote 4,145 €/deň
- stabilná práca na 3 zmeny v pondelok-piatok = 7,5 hodiny
- každoročné prehodnocovanie platu

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a chcete sa stať členom nášho tímu, pošlite nám životopis v slovenskom jazyku.
Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem.
Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí budú spĺňať naše požiadavky, a ktorých radi privítame na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

logistika

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v rovnakej alebo podobnej pozícii výhodou, nie podmienkou
- skúsenosti s prácou v sklade so skenermi a PC výhodou
- prax v automotive oblasti výhodou
- zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
- etika a morálka v správaní a v komunikácii

Nemecká spoločnosť s viac ako 150-ročnou históriou, pôsobiaca celosvetovo v oblasti vývoja a výroby výfukových systémov, klimatizačných a vykurovacích zariadení pre osobné a úžitkové automobily.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3660514  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 870 EUR/mesiac