Zástupca pre obchod a marketing spoločnosti

PURA W, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac-mzda je zložená z fixnej čiastky 1500,- Eur + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vystavovanie, riadenie, evidencia, zodpovednosť za dodávateľské a odberateľské zmluvy
-Riadenie, tvorba a evidencia cenových ponúk
-Sledovanie, spravovanie, kontrola verejného obstarávania
-Predaj materiálu z recyklačného strediska
-Kooperácia s projektovým manažérom
-Komunikácia so zákazníkmi, prípravami a rozpočtami stavieb
-Vedenie databáz
-Pravidelný prieskum trhu
-Vyhodnotenia zákaziek
-Zabezpečovanie búrania a výkopových prác
-Zabezpečovanie nakladania s odpadmi
-Zodpovednosť za reklamné predmety
-Aktualizácia webu podľa potreby
-Návrhy na reklamné kampane
-Spravovanie reklamných billboardov

-Motivačná variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutých obchodných výsledkov
-Stabilné pracovné miesto, silné firemné zázemie
-Služobný telefón
-Služobný počítač
-Služobný automobil
-Príjemné pracovné prostredie a kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- analytické myslenie
- efektívna komunikácia
- schopnosť riešiť problémy
- ochota spolupracovať na rozvoji firmy
-reprezentatívne, profesionálne a dôveryhodné vystupovanie
-samostatnosť, spoľahlivosť a dochvíľnosť
-časová flexibilita, pozitívny vzťah k práci
-zodpovednosť
-maďarský jazyk výhodou

Spoločnosť GEOPOL PREŠOV, s.r.o. bola založená v roku 1994 za účelom riešenia problematiky v oblasti geologického prieskumu a ekologickej problematiky. Nosným programom spoločnosti je ponuka prác pri komplexnom riešení inžinierskogeologického prieskumu, ekologických záťaží kontaminovaných zemín, vôd, spevnených plôch a technologických zariadení, realizácia všetkých potrebných sanačných procesov a nakladanie s bioodpadom.
GEOPOL PREŠOV, s.r.o. je popredným dodávateľom služieb v oblasti inžinierskej geológie, geofaktorov životného prostredia a sanácie nebezpečných a ostatných odpadov na území Slovenska, v menšej miere aj v zahraničí.
ID: 4542267  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac