Samostatný účtovník

púpava development, s. r. o.

Miesto práce
Mikovíniho 10, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
od 1000 € brutto / mesačne pri plnom úväzku - v závislosti od skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné, komplexné vedenie a spracovanie podvojného účtovníctva pre pridelené projektové firmy v zmysle platných zákonov v účtovnom programe POHODA;
Príprava a spracovávanie účtovných výkazov a ročných účtovných závierok;
Spracovanie daňových priznaní (DPH, daň z príjmov PO, daň z nehnuteľnosti);
Vystavovanie faktúr, úhrady, štatistické výkazy, mesačné reporty;
Príprava účtovných podkladov v spolupráci s ostatnými oddeleniami spoločnosti;
Aktívna a ochotná spolupráca pri tvorbe a implementácii vnútorných predpisov;
Efektívna a ústretová komunikácia s ostatnými oddeleniami spoločnosti;
Plnenie iných úloh súvisiacich s administratívnou a účtovnou agendou podľa potrieb a pokynov zamestnávateľa.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej investično - developerskej spoločnosti
- firemné akcie a teambuilding
- možnosť využívať služby daňového poradcu
- možnosť osobnostného rastu

Podmienkou je vykonávanie práce v sídle spoločnosti - nemáme záujem o externé spracovanie účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Základy
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax v komplexnom spracovaní podvojného účtovníctva min. 2 roky
- znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
- dôslednosť, samostatnosť, zodpovednosť, lojalita
- empatia, príjemné vystupovanie, ústretovosť, spolupráca
- pozitívny prístup k zmenám, ochota učiť sa nové veci

Investície a rozvoj v stavebníctve, v oblasti bývania a komerčných nehnuteľností, realizácia moderných developerských projektov komplexným spôsobom od vyhľadania vhodných a zaujímavých príležitostí cez projekčnú činnosť, výstavbu, predaj a správu hotových projektov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3543399  Dátum zverejnenia: 21.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1000 € brutto / mesačne pri plnom úväzku - v závislosti od skúsenosti kandidáta