Majster stavebnej výroby

púpava development, s. r. o.

Miesto práce
Mikovíniho 10, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie prác na stavbe.
Zodpovednosť za vykonanie diela v zmysle platnej projektovej dokumentácie.
Evidencia všetkých pracovníkov stavby.
Zabezpečovanie dodržiavania bezpečnosti pri práci a dodržiavania zásad požiarnej ochrany.
Koordinovanie subdodávateľov v súlade s časovým harmonogramom prác
Podrobné vedenie stavebného denníka.
Kontrola dodržiavania technologických postupov prác, bezpečnostných predpisov a kvality.
Zodpovednosť za včasné objednanie a dodanie tovaru a stavebného materiálu.
Kontrola súpisov prác dodávateľov a subdodávateľov.
Príprava podkladov a dokumentácie na fakturáciu za vykonané práce.
Pravidelný report vykonaných stavebných prác a dodržiavanie termínov.

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej investično - developerskej spoločnosti
- služobný mobilný telefón a notebook
- firemné akcie a teambuilding
- možnosť osobnostného rastu

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Uchádzači môžu svoje životopisy zasielať cez nižšie uvedený kontakt.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.3.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
AutoCAD - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti s bytovými stavbami - podmienkou
- znalosť stavebných a technických procesov
- technické myslenie, dôslednosť, spoľahlivosť, samostatnosť a flexibilita

Investície a rozvoj v stavebníctve, v oblasti bývania a komerčných nehnuteľností, realizácia moderných developerských projektov komplexným spôsobom od vyhľadania vhodných a zaujímavých príležitostí cez projekčnú činnosť, výstavbu, predaj a správu hotových projektov.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Mikovíniho 10
917 01 Trnava

Kontakt

ID: 3303967   Dátum zverejnenia: 7.2.2018