Asistent manažéra (zástupca manažéra)

MANGO

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme impulzívneho, obchodne a analyticky zameraného lídra, výhodou prax v manažmente rýchlo-obratového tovaru, zameraného na módnu oblasť.
Budeš podporovať svoj tím k spoločným ideám a pomáhať dosiahnuť obchodné ciele.

Pre vybraných uchádzačov ponúkame okamžité pracovné zaradenie na hlavný pracovný pomer, nepretržité vzdelávanie a ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovinský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Budeš pravou rukou manažéra a budeš sa s ním podieľať na zodpovednosti vedenia kolektívu, riadenia a prevádzky, zaisťovať excelentný zákaznícky servis a budeš zodpovedať za vykonávanie rutinných povinností tímom v priateľskej atmosfére.

Máš chuť pracovať, učiť sa nové veci a kariérne rásť v mladom, dynamickom kolektíve ?
Zaujímaš sa o módu a najnovšie módne trendy ?
Tak hľadáme práve teba !
Radi Ťa privítame v tíme MANGO.
MANGO je medzinárodne známa nadnárodná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva dámske, pánske a detské oblečenie a doplnky.
V súčasnosti má MANGO viac ako 16 000 zamestnancov, z ktorých 2 200 pracuje v Hangar Design Center a v jeho sídle v Palau Solità i Plegamans (Barcelona).
Spoločnosť MANGO má v súčasnej dobe celkovo 2 158 obchodov v 118 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2723669  Dátum zverejnenia: 8.11.2016