Manažér/manažérka predajne - Bratislava

MANGO

Miesto práce
Metodova 6, Ružinov
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na túto pozíciu hľadáme ambiciózneho mladého človeka, ktorý má skúsenosti s vedením kolektívu a disponuje aktívnou znalosťou anglického jazyka. Manažér/manažérka predajne sa podieľa na riadení kolektívu, vedení administratívnej agendy, kontrole plnenia úloh, zabezpečení požadovaného vzhľadu obchodu a na poskytnutí maximálnej úrovne služieb pre zákazníkov.
Hľadáme impulzívneho, obchodne a analyticky zameraného lídra, výhodou prax v manažmente rýchlo-obratového tovaru, zameraného na módnu oblasť. Budeš podporovať svoj tím k spoločným ideám a pomáhať dosiahnuť obchodné ciele.

Pre vybraných uchádzačov ponúkame okamžité pracovné zaradenie na hlavný pracovný pomer, nepretržité vzdelávanie a ohodnotenie podľa dosiahnutých výsledkov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Máš chuť pracovať, učiť sa nové veci a kariérne rásť v mladom, dynamickom kolektíve ?
Zaujímaš sa o módu a najnovšie módne trendy ?
Tak hľadáme práve teba !
Radi Ťa privítame v tíme MANGO.
MANGO je medzinárodne známa nadnárodná spoločnosť, ktorá navrhuje, vyrába a predáva dámske, pánske a detské oblečenie a doplnky.
V súčasnosti má MANGO viac ako 16 000 zamestnancov, z ktorých 2 200 pracuje v Hangar Design Center a v jeho sídle v Palau Solità i Plegamans (Barcelona).
Spoločnosť MANGO má v súčasnej dobe celkovo 2 158 obchodov v 118 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2308561  Dátum zverejnenia: 30.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac