Technik BOZP a PO

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 2 000 EUR/mesiacKonečná zložka mzdy bude posudzovaná na základe seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plní úlohy technika požiarnej ochrany vyplývajúce z platnej legislatívy
- zisťuje a analyzuje príčiny úrazov a chorôb z povolania, vedie ich evidenciu
- zisťuje riziká práce a podieľa sa na ich ďalšom riadení
- vykonáva školenia, inštruktáže a odbornú prípravu v oblasti OPP a BOZP
- vykonáva oboznamovanie zamestnancov a vedúcich zamestnancov z predpisov BOZP
- vykonáva preventívne protipožiarne prehliadky
-vypracúva dokumentáciu ochrany pred požiarmi a udržiava ju v súlade so skutočným stavom,
-upozorňuje vedúcich pracovníkov na zistené nedostatky, podáva návrhy na ich odstránenie
- vykonáva námetové cvičenia poskytovania prvej pomoci, nácviky evakuácie osôb

- 13. plat
- 3% príspevok zamestnávateľa do DDS
- flexibilný pracovný čas
- firemné jazykové vzdelávanie
- práca v príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- platné osvedčenie bezpečnostného technika
- platné osvedčenie technika požiarnej ochrany
- znalosť ISO 9001, 14001, 5001, OHSAS 18001
- komunikácia v anglickom jazyku slovom aj písmom
- zodpovednosť a precíznosť

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.
ID: 4379013  Dátum zverejnenia: 13.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac