Finančný kontrolór

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• V dohodnutom rozsahu práce bude vykonávať všetky povinnosti a činnosti súvisiace s uvedeným druhom práce a s predmetnou činnosťou zamestnávateľa.
• Zabezpečuje optimalizáciu a udržiavanie procesu vnútornej kontroly.
• Stimuluje zlepšovanie účinnosti a efektívnosti v rámci spoločnosti a podieľa sa na zlepšovacích projektoch.
• Vyvíja a udržiava celofiremný systém sledovania investičného procesu (najmä obstarávania investícií a vyhodnocovania ich návratnosti). Aktualizuje a monitoruje dodržiavanie interných metodík a postupov.
• Analyzuje prínosy plánovaných a realizovaných investícií; kontroluje výkazy finančných investícií v spolupráci s inžinierskym / projektovým manažmentom.
• Podporuje efektívne riadenie spoločnosti v súlade s cieľmi stanovenými v operačnom pláne a celkovej investičnej stratégii.
• Pripravuje podklady pre audit podľa pokynov nadriadeného.
• Prezentácia týždenných objemov, FTE kontrola (porovnanie s plánmi, budget), výkonnostné a iné reporty podľa nadštandardných pokynov.
• Pravidelná komunikácia s ostatnými partnermi skupiny.
• Iniciuje platby dodávateľom na týždennej báze, poskytuje týždenné správy o neuhradených faktúrach partnera.
• Pomoc pri uzávierkach na konci mesiaca
• Asistencia pri ďalšom vývoji modulov SAP FI / CO.
• Asistovať pri koordinácii ročných fyzických inventúr
• Asistencia pri internom a externom audite.

-13. plat
- flexibilný pracovný čas
- firemné jazykové vzdelávanie
- 3 % príspevok zamestnávateľa do DDS

Ďakujeme veľmi pekne všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Po dôslednom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich na osobný pohovor.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika / Financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky praxe vo finančníctve, najlepšie v automobilovom (alebo inom výrobnom) priemysle

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti na obdobnej pozícii vo výrobnej firme aspoň 3 roky
- pokročilá skúsenosť so SAP (výhodou)
- anglický jazyk na stredne pokročilej úrovni
- orientácia na detail
- logické myslenie

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.
ID: 4233696  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac