HR Business Partner

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ASAP
1 100 EUR/mesiacKonečná mzda závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje činnosti pri získavaní a výbere zamestnancov (inzercia, kontakty s personálnymi agentúrami, selekcia vhodných uchádzačov)
• administratívne zabezpečuje vznik a ukončenie pracovných pomerov vo všetkých firemných personálnych databázach (Olymp, Wega)
• administratívne zabezpečuje preraďovanie zamestnancov na iné pracovné pozície, zmeny PZ a ostatné administratívne úkony súvisiace s pracovným pomerom
• vedie a zabezpečuje aktualizáciu osobných spisov zamestnancov
• kontroluje správnosť dochádzky zamestnancov a dodaných dokumentov
• zabezpečuje a zodpovedá za ochranu osobných údajov zamestnancov v súlade s GDPR
• spolupracuje s personálnymi agentúrami, jazykovou školou a ostatnými dodávateľmi personálnych služieb
• spolupracuje pri procese hodnotenia zamestnancov
• spolupracuje pri zabezpečovaní personálnych analýz, prieskumov a reportov pre vedenie spoločnosti
• plánovanie a riadenie aktivít smerujúcich k vytváraniu a rozvoju zdravej firemnej kultúry
• identifikácia potrieb vzdelávania zamestnancov so zameraním na ich rozvoj
• aktívna participácia na projektoch
• poradenstvo v oblasti odmeňovania a benefitov

- 13. plat
- flexibilný pracovný čas
- firemné jazykové vzdelávanie
- 3 % príspevok zamestnávateľa do DDS

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Vopred ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Wega - Pokročilý
KROS Olymp - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predchádzajúca prax vo výrobnej spoločnosti je vítaná

Počet rokov praxe

1

• máš min. rok skúsenosti na pozícii HR Business Partner/Personálny konzultant
• baví Ťa výber nových zamestnancov
• ovládaš Zákonník práce
• máš empatický prístup a vieš aktívne počúvať
• dokážeš samostatne riešiť vzniknuté situácie a navrhovať riešenia
• no a najmä musíš byť osobnosť, ktorá má rada ľudí a rada s nimi komunikuje

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.
ID: 4233691  Dátum zverejnenia: 10.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac