Materiálový inžinier - Junior

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* príprava technologických postupov pre tepelné spracovanie a povrchové úpravy
* analýza metalurgických materiálov a procesov používaných vo výrobe
* riešenie účinkov technológie kovania a následného tepelného spracovania na stav štruktúry a mechanických vlastností kovaných výrobkov a hľadanie súvislostí medzi nimi
* predikcia vplyvu vlastností vstupného materiálu na výsledné vlastnosti kovaných výrobkov
* spolupráca so simulačným oddelením pri vývoji výrobného procesu po materiálnej stránke
* vypracovanie metodických a kontrolných postupov laboratória, príprava a vývoj metodík pre testovanie materiálov a výrobkov

* 13. plat
* príspevok zamestnávateľa do DDS
* perspektívna práca v začínajúcej a dynamicky sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti
* moderné technológie
* školenia a certifikáty

V prípade záujmu pošlite prosím Váš životopis v anglickom a slovenskom jazyku. Vopred ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* VŠ vzdelanie - hutnik, materiálový inžinier, chemik
* anglický jazyk - mierne pokročilý (úroveň B1 pre potreby reportovania)
* znalosť technológii tepelného spracovania
* samostatnosť, flexibilita

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.
ID: 4080374  Dátum zverejnenia: 13.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac