Špecialista IT

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Údržba, oprava, objednávka a výmena HW a SW prvkov s cieľom zabezpečiť úplnú prevádzku siete v spoločnosti.
• Spravuje používanie, zmeny a udržiava tak aktuálny inventár.
• Vykonáva správu prideleného HW v mene spoločnosti s ohľadom na bežné opravy, údržbu, objednávanie a výmenu náhradných dielov pre potreby prevádzkyschopnosti HW v spoločnosti.
• Koordinuje implementovaný IS s cieľom pokryť komplexné a úplné fungovanie všetkých oblastí spoločnosti.
• Podáva správu o stave projektu a vyhodnocuje výsledky nápravných opatrení v jednotlivých oblastiach za účelom dodržania implementačného plánu.

- základná mzda od 1400€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta)
- 13. plat
- 3% príspevok zamestnávateľa do DDS
- perspektívna práca v začínajúcej výrobnej spoločnosti
- moderné technológie
- školenia a certifikáty
- pružný pracovný čas

Prosíme uchádzačov, aby životopis posielali v slovenskom aj anglickom jazyku. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- pokročilá znalosť MS Office, výborná znalosť MS Excel
- znalosť SAP výhodou, znalosť prezentačných a komunikačných nástrojov
- znalosť anglického jazyka na úrovni B2 slovom i písmom
- dôslednosť, precíznosť, zodpovednosť
- zmysel pre detail a dodržiavanie termínov
- samostatnosť, komunikatívnosť
- logické a analytické myslenie, odolnosť voči stresu

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.

Priemyselná ulica 3525/1
962 12 Detva
ID: 3993016  Dátum zverejnenia: 29.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac