Vedúci údržby

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úspešný kandidát by mal mať skúsenosti v oblasti údržby minimálne 5 rokov a anglický jazyk na komunikatívnej úrovni. Hľadáme kandidáta, ktorý má bohaté skúsenosti a zároveň je praktický typ.
Kandidát by mal mať všestranné praktické skúsenosti z oblasti strojnej a elektro údržby.

- Vykonáva všetky bežné opravy a údržbárske práce
- V prípade ak sa opravy a údržba vykonávajú s externými dodávateľmi, plánovať a organizovať
-Udržuje prevádzkovú dostupnosť technického zariadenia na cieľovej alebo vyššej úrovni
- Vypracováva návrh na zlepšenie vybavenia
- Pracuje a podporuje všetky potrebné nástroje údržby, ako sú TPM, CMMS, RBM
-Zaručuje 24-hodinovú podporu prostredníctvom nástrojov a nastavenia linky
-Zodpovedá za sledovanie trendov a nových technológii do výroby
-Zabezpečuje odstránenie závad spôsobených poruchami a haváriami na strojoch a zariadeniach

-základná mzda od 1600€ brutto/mesiac (konečná výška mzdy závisí od seniority kandidáta)
- stabilná a perspektívna práca
- možnosť osobného rozvoja a sebarealizácie
- motivačné mzdové ohodnotenie
- sociálne výhody
- doplnkové dôchodkové sporenie

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

údržby, strojárenstva

Počet rokov praxe

5

- prax minimálne 5 rokov v oblasti údržby
- flexibilita, kreativita, komunikatívnosť, zodpovednosť
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- dobré vodcovské zručnosti
- schopnosť čítať technickú výkresovú dokumentáciu, technické myslenie
- paragraf 23 podmienkou

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.
ID: 3971267  Dátum zverejnenia: 21.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac