Simulačný inžinier / Konštruktér - Junior/Senior

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 350 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* vykonávanie simulácií procesov tvárnenia kovov (deformácie, tepelné prestupy, trenie atď.)
* aktívna účasť na dizajne a vývoji nových komponentov a zostáv
* aktívna spolupráca na vývoji projektov s ohľadom na cenu a funkčnosť produktu
* spolupráca pri výbere vhodného materiálu, optimalizácia dizajnu a identifikácia možností šetrenia nákladov cez optimálny vývoj produktu
* korelácia výsledkov simulácií voči reálnym testom s cieľom dosiahnuť čo najväčšiu zhodu simulácií s reálnymi testami
* tvorba a príprava kompletnej technickej dokumentácie pre účelné vyhodnotenie simulácií

* 13. plat
* príspevok zamestnávateľa do DDS
* perspektívna práca v začínajúcej a dynamicky sa rozvíjajúcej výrobnej spoločnosti
* školenia a certifikáty

Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárenské

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* VŠ vzdelanie strojárenského zamerania
* anglický jazyk - mierne pokročilý
* technické znalosti v oblasti lisovania a tvárnenia kovov
* užívateľská znalosť simulačných softvérov pre tvárnenie kovov (Deform, Forge, Simufact, Q-Form ...)
* znalosť práce v CAD softvéroch (výhodou Catia)
* pozícia môže byť vhodná pre absolventa, hľadáme juniora aj seniora

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.
ID: 3904569  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac