Projektový inžinier - Junior

Punch Precision Detva, s.r.o.

Miesto práce
Detva
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dohľad nad plnením technických požiadaviek pri zverenom produkte
Úzka spolupráca s oddelením dizajnu, testingu, kvality a dodávateľmi
Sledovanie procesu vývoja, analýza rizík a vplyv zmien
Zabezpečuje kontakt s klientom, sprostredkuje informácie projektovému manažérovi
Zodpovedná za dokumentáciu produktu
Reporting projektovému manažérovi
Koordinácia aktivít súvisiacich s riadením projektov tak, aby boli všetky činnosti dokončené podľa projektového plánu.
Vytvoriť a udržiavať projektový plán ktorý zahŕňa fázu návrhu, obstarávanie zariadení, nástrojov, ich testovanie a dodanie
Naplánovať začatie činnosti v rámci vnútorného plánu výroby
Prezentovať pokroky zákazníkom
Spolupracovať a eskalovať otvorené problémy s ostatnými manažérmi
Participácia na tvorbe Flow Chart, Controll plan, FMEA.
Pravidelné stretnutia a aktualizácie s členmi projektového tímu
Vyjednávať, riešiť a plánovať dodávateľské požiadavky
Plánovať a viesť interné a zákaznícke skúšobné výroby a dodávky
Komunikácia so všetkými internými oddeleniami a zákazníkom
Aktívne sa zúčastňovať a prispievať k činnostiam znižovania nákladov vo výrobe

13. plat
3% príspevok zamestnávateľa do DDS
perspektívna práca v začínajúcej výrobnej spoločnosti
moderné technológie
školenia a certifikáty
možnosti ďalšieho rastu
atraktívny systém benefitov a odmien

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru, Projektový manažment

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

VŠ vzdelanie – technické, projektový manažment
Komunikácia v anglickom jazyku.
Skúsenosti s riadením projektov, znalosť metodiky riadenia projektov
Pracovné skúsenosti min. 3 roky ako Program/Projekt manažér
Skúsenosti z výrobnej automotive spoločnosti sú výhodou
Silné vyjednávacie zručnosti
Schopnosť plánovať a analyzovať zodpovednosť , samostatnosť
Organizačné a koordinačné zručnosti
Znalosť PC - MS Office, Excel

Spoločnosť PUNCH Precision je celosvetovým dodávateľom hliníkových výkovkov a podvozkových komponentov pre OEM a dodávateľov Tier 1.
Svojim zákazníkom poskytujeme služby z nového, moderného, výrobného závodu v Detve, ktorý sa nachádza na strednom Slovensku. Naše priestory sú súčasťou nového a nami vlastneného priemyselného parku Punch Campus Detva.
Spoločnosť Punch Precision, ktorá ďalej rozvíja skúsenosti z hliníkových výkovkov spoločnosti Thecla Punch, ponúka svojim zákazníkom kompletný sortiment služieb obsahujúcich inžiniering, simuláciu a sériovú výrobu. Naša spoločnosť patrí do skupiny PUNCH.

Stráž 223
960 01 Zvolen

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Andrea Ivanová
Tel.: +421917760593
E-mail: poslať životopis
ID: 3844799  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac