STAŇ SA SÚČASŤOU NOVÉHO TÍMU
SLOVENSKEJ SIETE ČERPACÍCH STANÍC!

Brigáda na čerpacej stanici na zastupovanie dovoleniek

Miesto práce
Západ
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
816 EUR/mesiac= ako garantovaná základná zložka mzdy pri uzatvorení pracovnej zmluvy alebo 4,70 EUR brutto/ 1 hod = ako garantovaná odmena pri uzatvorení dohody o pracovnej činnosti alebo dohody o brigádnickej práci študenta

Informácie o pracovnom mieste

Poslanie pozície / Tvoja rola

Spoločnosť Pumpa SK s.r.o. hľadá za účelom zastupovania dovoleniek počas letných mesiacov (JÚN - SEPTEMBER 2023) šikovných, flexibilných, komunikatívnych ľudí, ktorí majú záujem o KRÁTKODOBÚ BRIGÁDU na čerpacej stanici (možnosť pracovať na dohodu, alebo na pracovnú zmluvu).

Dĺžka trvania brigády závisí od dohody s uchádzačom.

Uchádzač o brigádu si môže vybrať, na ktorej prevádzke čerpacej stanice by chcel pracovať a to:
LIETAVSKÁ LÚČKA
PUKANEC
LIPOVNÍK
BRATISLAVA - STARÁ VAJNORSKÁ
BRATISLAVA - AVION
DOLNÉ DUBOVÉ
DUNAJSKÁ STREDA - Hlavná ul. (pri Tescu)
JAHODNÁ
SMIŽANY
SNINA
POPRAD
SPIŠSKÉ PODHRADIE
KEŽMAROK

Náplň práce:
  • zabezpečovanie rýchlej, kvalitnej obsluhy zákazníka čerpacej stanice v oblasti PHM, ako aj ďalších služieb poskytovaných v priestoroch čerpacej stanice
  • práca s pokladňou, inkasovanie hotovosti
  • zodpovednosť za správny výdaj rozdielu medzi účtovanou hodnotou a platenou sumou
  • poskytovanie informácií zákazníkom v prípade vyhlásenia rôznych akcií, upozorňovanie
zákazníkov na vernostný program
  • kontrola záručnej doby/expirácie tovaru
  • udržiavanie poriadku a čistoty v priestoroch a blízkom okolí čerpacej
stanice

Vybraný kandidát bude na výkon práce riadne zaškolený.
NEZABUDNITE PROSÍM UVIESŤ, NA KTOREJ PREVÁDZKE ČERPACEJ STANICE MÁTE ZÁUJEM u nás PRACOVAŤ - stačí, ak NAPÍŠTE NÁZOV niektorej z vyššie uvedených obcí do správy mailu!!!

Vopred ďakujeme za Váš záujem o našu pracovnú ponuku. V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku s telefonickým a mailovým kontaktom. NEZABUDNITE UVIESŤ NA KTOREJ PREVÁDZKE ČERPACEJ STANICE MÁTE ZÁUJEM PRACOVAŤ - NAPÍŠTE NÁZOV OBCE!!!
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí zodpovedajú uvedeným požiadavkám.
Dovoľujeme si upozorniť všetkých uchádzačov, že informácie v zmysle Článku 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len ,,informácie") sú uvedené na webovej stránke spoločnosti Pumpa SK s.r.o., ktorá využíva čo najmenší rozsah Vašich osobných údajov pre účely overenia Vášho záujmu o zamestnanie. Vaše osobné údaje sú uložené po dobu nevyhnutne nutnú k zaisteniu práv a povinností vyplývajúcich z predzmluvných vzťahov a zo všeobecne záväzných právnych predpisov. Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie sa ukladajú výlučne len po dobu trvania výberového konania a obsadenia inzerovanej pozície. Po skončení výberového konania a obsadení pozície budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
Spoločnosť Pumpa SK s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje zákonným spôsobom pre účely vykonávania činností súvisiacich s predzmluvným vzťahom (výberové konania s uchádzačmi o zamestnanie) na základe Článku 6, ods. 1, písmeno b) Nariadenia GDPR.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

všeobecné

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Neskromné očakávania

Vhodný uchádzač je:
flexibilný, ochotný a ústretový
  • zodpovedný
  • komunikatívny s príjemným vystupovaním
  • samostatný, empatický
  • je vždy dobre naladený a bezúhonný
  • dokáže sa rýchlo adaptovať na nové pracovné prostredie
a v krátkom čase si osvojiť nové pracovné povinnosti

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiana Duchajová
E-mail: poslať životopis
Pumpa SK s.r.o.,
Rusovská cesta 4009,
851 01 Bratislava
IČO: 52 252 256
DIČ: 2120963350
IČ DPH: SK2120963350
ID: 4598910  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 816 EUR/mesiac