Manažér prevádzky daňového skladu - Zvolen

Pumpa SK s.r.o.

Miesto práce
Unionka, Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacuvedená suma je garantovaná ako základná mzda + v závislosti od formy spolupráce (pracovný pomer alebo živnosť) je variabilná zložka mzdy (KPIs), konkrétne podmienky budú upresnené pri osobnom stretnutí. Konečná výška mzdy závisí od seniority, kvalít a skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme v rámci našej skupiny firiem pre spoločnosť SKOIL, s.r.o. .
Forma spolupráca je možná buď prostredníctvom uzatvorenia pracovného pomeru, alebo formou živnosti.

- komunikácia s dodávateľmi, spolupráca pri jednaní o nákupných a logistických podmienkach
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
- zabezpečovanie plynulého toku nákupu, skladovania a distribúcie pohonných hmôt (PHM)
- operatívne riešenie logistických problémov
- zavádzanie zmien a implementácia zlepšení za účelom optimalizácie využívania zdrojov a znižovania nákladov prevádzky daňového skladu
- zabezpečovať údržbu a zveľaďovanie technologického vybavenia skladu a prevádzky, dodržiavanie pravidelných termínov kontrol a revízií
- zastrešovanie kompletnej agendy daňového skladu, organizácia prác v sklade PHM, určovanie priorít, zabezpečovanie skladovacích postupov, dodržiavanie predpisov BOZP a PO
- sledovanie materiálových nákladov prevádzky
- vedenie obchodného a prevádzkového tímu (obchodný manažér, personál skladu, účtovníčka), kontrola a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov
- zodpovednosť za vyhotovovanie a zasielanie všetkých hlásení a zabezpečovanie oznamovacej povinnosti, ktorá súvisí s prevádzkou daňového skladu
- vzťahový manažment s existujúcimi zákazníkmi
- sledovanie legislatívnych zmien, noriem atď...
- pravidelný reporting majiteľovi spoločnosti

Práca pre slovenskú spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti nákupu, predaja a distribúcie pohonných hmôt, ponúka stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
- motivačný systém odmeňovania na základe merateľných výsledkov
- príležitosť zostaviť vlastný pracovný tím
- príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona
- vianočný balíček pre zamestnanca
- dodatková dovolenka nad rámec zákona

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o našu pracovnú ponuku.
V prípade záujmu nám prosím pošlite svoj životopis v slovenskom jazyku s telefonickým a mailovým kontaktom.
Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov, ktorí zodpovedajú uvedeným požiadavkám.
Dovoľujeme si upozorniť všetkých uchádzačov, že informácie v zmysle Článku 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov a zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len ,,informácie") sú uvedené na webovej stránke spoločnosti Pumpa SK s.r.o., ktorá využíva čo najmenší rozsah Vašich osobných údajov pre účely overenia Vášho záujmu o zamestnanie. Vaše osobné údaje sú uložené po dobu nevyhnutne nutnú k zaisteniu práv a povinností vyplývajúcich z predzmluvných vzťahov a zo všeobecne záväzných právnych predpisov. Osobné údaje uchádzačov o zamestnanie sa ukladajú výlučne len po dobu trvania výberového konania a obsadenia inzerovanej pozície. Po skončení výberového konania a obsadení pozície budú Vaše osobné údaje zlikvidované.
Spoločnosti Pumpa SK s.r.o. a SKOIL, s.r.o. spracúva Vaše osobné údaje zákonným spôsobom pre účely vykonávania činností súvisiacich s predzmluvným vzťahom (výberové konania s uchádzačmi o zamestnanie) na základe Článku 6, ods. 1, písmeno b) Nariadenia GDPR.

Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Skladový manažment - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Colný kódex EÚ - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

napr. ako manažér prevádzky priemyselného parku

Počet rokov praxe

7

Veľkou výhodou úspešného kandidáta je znalosť palivového segmentu, nie je to však podmienka.

Nevyhnutnosťou sú skúsenosti:
- v manažérskom riadení tímu do10 členov
- v oblasti vyjednávania a rokovania s dodávateľmi
- jednanie s orgánmi štátnej správy a samosprávy
- schopnosť zostaviť, viesť a motivovať tím
- veľkou výhodou kandidáta je orientácia v daňovej a colnej legislatíve (DPH, spotrebné dane atď...)
- technické a inovatívne myslenie
- proaktivita, samostatnosť, vodcovské a koordinačné schopnosti
- precíznosť, flexibilita, orientácia na výsledok, bezúhonnosť
- odolnosť voči stresovým situáciám
- rozhodovacie a vyjednávacie schopnosti
- schopnosť rýchlo sa adaptovať na nové pracovné prostredie a v krátkom čase si osvojiť nové pracovné povinnosti

Rýdzo slovenská spoločnosť Pumpa SK s.r.o. je prevádzkovateľom siete 45 čerpacích staníc na Slovensku. Patríme medzi najrýchlejšie expandujúce značky na trhu. Čerpacia stanica Pumpa sa snaží prinášať unikátne riešenie, ktoré by bolo ešte bližšie k slovenskému zákazníkovi. Našimi hodnotami sú odbornosť, profesionalita, kvalita nami ponúkaných produktov a služieb, poctivá práca, zodpovednosť voči svojmu okoliu a korektný prístup voči zamestnancom.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Bibiana Duchajová
E-mail: poslať životopis
ID: 4297115  Dátum zverejnenia: 4.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac