Logo Pulse Europe s. r. o.

Planner / Manager v medzinárodnej kamiónovej doprave

Pulse Europe s. r. o.

Miesto práce
Štefana Tučeka, Michalovce
Termín nástupu
01.06.2024
1 300 - 3 000 EUR/mesiacK základnej mzde ponúkame aj províziu podľa dosiahnutého profitu v mesiaci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne hľadáme do úspešného kolektívu špedičnej spoločnosti záujemcu na pozíciu Planner.

Nebaví ťa už obvolávanie nových klientov? Nemáš vlastnú klientelu? Nevadí. My ti poskytneme klientelu a od teba sa očakáva samostatný nákup a predaj so ziskom. Máš záujem? Ozvi sa nám a dohodneme si osobný pohovor a absolvujeme aj vstupný test.

Po úspešnom absolvovaní týždňového školenia ťa čaká nová open space kancelária, výškovo nastaviteľný dokovací stôl, laptop,  2x monitor, MS Office 365 licensed software, jednoducho set up ready for work.

Si pripravený pripojiť sa k nášmu tímu? Tak sa priprav na:
- cenotvorbu a nákup prepráv,
- predaj nákladov slovenským a zahraničným dopravcom,
- vystavovanie a spracovávanie objednávok,
- sledovanie a riadenie jednotlivých prepráv,
- denná komunikácia s klientmi a dopravcami v cudzom jazyku,
- práca s databázami Timocom a Trans EU.

- pracovná doba od 08:00 do 16.30hod tj. 7,5hodinový pracovný deň,
- hodinová prestávka na obed,
- skúsený team leader + backoffice
- práca v úplne novej open space kancelárii,
- mladý kolektív 21 ľudí,
- fun room kde si môžeš zahrať PS5, stolný futbal, elektronické šípky,
- pre rodičov možnosť využiť tzv. družinu vo firme,
- firemné akcie/večierky, letné športové dni, atď,
- školenia a tréningy pre tvoj osobnostný rast,
- profesionálne hardwarové a softwarové vybavenie,
- firemný mobil,
- a ďalšie.

Pošli svoj životopis k nám a stretneme sa na pohovore 15. až 24.04.2024 v našej kancelárii kde absolvuješ aj vstupný test.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Špedícia, sales manager, operations manager

Počet rokov praxe

1

- práca s PC,
- obchodný duch,
- dobré komunikačné vlastnosti,
- práca pod stresom a plnenie úloh načas,
- zodpovednosť a spoľahlivosť,
- ochota pracovať v tíme ale aj samostatne,

Zaoberáme sa medzinárodnou kamiónovou prepravou tovaru pre našich klientov v rámci Európy. Sme cieľavedomá a ambiciózna spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2020. Momentálne sme tím viac ako 20 ľudí. Príď k nám, buď súčasťou tohto úspešného projektu. www.pulseeurope.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Viliam Širochman
Tel.: +421948808161
E-mail: poslať životopis
ID: 4805745  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac