Logo Pulsar Expo s.r.o.

Konštruktér

Pulsar Expo s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP / dohodou
1 700 EUR/mesiac-cieľová mzda je predmetom osobného stretnutia a znalostí uchádzačov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytvorenie technického návrhu, vyriešenie a dokumentácia príslušnej časti vozidla a nadväzujúcich častí vrátane výkresovej dokumentácie pre výrobu a dodávateľov
- tvorba výkresovej dokumentácie v Solid Works podľa interných predpisov
- navrhuje a realizuje nové konštrukčné riešenia výrobkov a ich častí a nové modely, vzory a typy výrobkov v strojárskej výrobe (od začiatku vývojového projektu až po sériovú výrobu)
- zmenové riadenie

- zabezpečené stravovanie alebo príspevok na stravu
- príspevok na dochádzanie po splnení podmienok
- Refferal bonus
- bonusy na základe splnenia nad rámec projektov
- realizovanie vlastných myšlienok pre unikátny projekt TORSUS - slovenský 4x4 off road autobus, ktoré sú navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Trenčianskom regióne
- v TORSUS tíme nebudete vykonávať monotónnu prácu, Vaše názory, vedomosti a skúsenosti sú pre nás dôležité, Vaše nápady sa môžu stať realitou
- získate jedinečnú možnosť naučiť sa cenné a unikátne skúsenosti, ktoré by ste nezískali prácou vo veľkých výrobných závodoch

V prípade záujmu pošlite Váš životopis, všetkým konštruktérom, ktorí majú relevantné skúsenosti sa ozveme .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý
PDM (Product Data Management) - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

konštruktér

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s programom SolidWorks - výhodou prax s GanttPro, Office, Solidworks, PDM Viewer, E drawing
- predchádzajúce skúsenosti na pozícii konštruktéra v oblasti výroby, strojárstva alebo montáže minimálne 2 roky
- technické myslenie
- samostatnosť a zodpovednosť

Spoločnosť Pulsar Expo Slovakia s.r.o. s unikátnou značkou autobusov TORSUS predstavuje novú cestu navrhovaním, vývojom a výrobou najodolnejších ťažkých terénnych autobusov na svete.

Spoločnosť Pulsar Expo, založená v roku 2016, je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Českej republike a výrobou na Slovensku. Pôsobí na globálnych trhoch a svojou jedinečnosťou je ideálny do ťažko dostupných terénov.

Viac informácií nájdete na našej stránke:
www.torsus.eu, www.youtube.com/watch?v=IH3Sul-IT8g

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: HR
Tel.: +421949002202
E-mail: poslať životopis
ID: 4809935  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac