Reagujte bez životopisu

Homologizácia automobilov z Vás urobí špecialistu v automotive, pridajte sa k nám!

Pulsar Expo s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
dohodou / ihneď
1 500 EUR/mesiac- mzda sa odvíja od individuálnych skúseností a schopností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívna príprava pre použitie automobilov na rôznych trhoch po celom svete
- dokumentačná príprava na certifikáciu a pravidelný update vývoja vozidla podľa EU homologizácie
- komunikácia s certifikačnými inštitúciami
- koordinácia procesu schvaľovania vozidla
- zhromažďovanie požiadaviek z krajín na homologizáciu produktu

Na začiatku Vás budeme mentorovať, podporovať a venovať sa pri zaškoľovaní. Neváhajte a kontaktujte nás, kariérne sa posuniete a bude z Vás ojedinelý špecialista na trhu automotive .

- zabezpečené stravovanie
- príspevok na dochádzanie po splnení podmienok
- Refferal bonus
- bonusy na základe splnenia nad rámec projektov
- člen tímu = slovenský 4x4 off road autobus, ktoré sú navrhnuté, vyvinuté a vyrobené v Trenčianskom regióne
- v TORSUS tíme nebudete vykonávať monotónnu prácu, Vaše názory, vedomosti a skúsenosti sú pre nás dôležité, Vaše nápady sa môžu stať realitou
- získate jedinečnú možnosť naučiť sa cenné a unikátne skúsenosti, ktoré by ste nezískali prácou vo veľkých výrobných závodoch

V prípade záujmu nám prosím zašlite životopis alebo kontakt.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Konštruktér, Technológ, Kvalitár, Procesný inžinier

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-AJ
-technické vzdelanie a myslenie
-porozumenie technickej dokumentácií
-skúsenosti s normami sú výhodou
-samostatnosť a komunikatívnosť

Spoločnosť Pulsar Expo Slovakia s.r.o. s unikátnou značkou autobusov TORSUS predstavuje novú cestu navrhovaním, vývojom a výrobou najodolnejších ťažkých terénnych autobusov na svete.

Spoločnosť Pulsar Expo, založená v roku 2016, je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Českej republike a výrobou na Slovensku. Pôsobí na globálnych trhoch a svojou jedinečnosťou je ideálny do ťažko dostupných terénov.

Viac informácií nájdete na našej stránke:
www.torsus.eu, www.youtube.com/watch?v=IH3Sul-IT8g

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4268784  Dátum zverejnenia: 23.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac