Manažér výroby

Pulsar Expo s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacmzda môže byť indviduálne upravená v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Momentálne obsadzujeme pozíciu vedúceho výroby do našej spoločnosti, ktorá vyrába špeciálne off-road autobusy. Vyžadujeme predchádzajúce skúsenosti s vedením väčšieho tímu ľudí vo výrobnej sfére , technické vzdelanie a samostatnosť.

Viac informácií o pozícii sa dozviete nižšie:

Zodpovednosť za kompletné oddelenie výroby (Helios administrátor, majster, tímlíder, montážni pracovníci)
Riadenie dennej operatívy (dochádzka, nadčasy, training matrix, osobné hodnotenie)
Plánovanie a organizovanie výrobných zákaziek na deň/týždeň/mesiac
Dodržiavanie pracovných a technologických postupov
Dodržiavanie stanovených časových noriem a termínov, riešenie výrobných prestojov a chýb vo výrobnom procese
Vedenie prevádzkovej dokumentácie, kontrola plnenia pracovných príkazov
Vedenie, motivovanie, výber a ohodnocovanie podriadených zamestnancov (20 – 30)
Kontrola správnosti nahlasovania v ERP systéme
Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP a kontrola používania OOPP
Zodpovednosť za dodržiavanie poriadku na pracovisku, dodržiavanie zásad 5S
Kontrola dodržiavania odpadového hospodárstva
Operatívne prerozdeľovanie výrobných kapacít podľa potrieb výroby (opravy, čistenie, kontrola, vývoz odpadu)
Riešenie nedostatkov, nesúladov vo výrobe a samotnom výrobnom procese
Spolupráca s trénermi pri zaškoľovaní nových montážnikov
Práca s výkresovou dokumentáciou

- flexibilná pracovná doba
- dni mimoriadneho voľna naviac
- zabezpečené stravovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks PDM Professional - pokročilý
Microsoft Office - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Ukončené stredoškolské vzdelanie technického smeru
Požadovaná prax vo vedení výroby a tímu zamestnancov vo výrobnom, montážnom alebo strojárskom závode (minimálne 7 rokov)
Technické myslenie
Zodpovednosť a samostatnosť
Orientácia na cieľ
Znalosť práce s PC
Ovládanie PDM(Solidworks) je výhodou, nie podmienkou
Znalosť ERP systému Helios výhodou
Chuť učiť sa nové veci

Spoločnosť pôsobí v automobilovom odvetví a špecializuje sa na výrobu špeciálnych autobusov s pohonom 4x4 a úpravu terénnych dodávok.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Pulsar Expo s.r.o. organizačná zložka
Zámocká 30
81101 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Veronika Chmelinová
Tel.: +421949002202
E-mail: poslať životopis
ID: 4032379  Dátum zverejnenia: 11.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac