Konštruktér so zameraním na elektrické obvody

Pulsar Expo s.r.o.

Miesto práce
Družstevná 491, Horné Srnie
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacMzda môže byť individuálne upravená podľa skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Tvorba výkresovej dokumentácie v 3D CAD (Solidworks)
• Tvorba modelov s využitím modulu Routing
• Tvorba výrobno – výkresovej dokumentácie podľa zvyklostí
a interných predpisov
• Zmenové riadenie
• Technické práce potrebnej pre tvorbu sprievodnej
dokumentácie
• Dodržiavanie termínov konštrukčných a technických prác
• Dodržiavať pravidlá a smernice kvality konštrukčných a
technických prác
• Navrhovanie technických riešení
• Tvorba 3D modelu a podkladov pre výrobu

- dni voľna nad rámec zákona
- zabezpečené stravovanie
- flexibilná pracovná doba
- šanca podieľať sa na vývoji off-road autobusov a dodáviek a získať veľa nových
skúseností z tejto oblasti

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí zareagovali na danú pozíciu.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú spomínané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické ( potrebné rozumieť elektrickým obvodom a schémam )

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

konštruktér elektrických obvodov

Počet rokov praxe

2

• prax na pozícii konštruktér elektrických obvodov minimálne 2 roky
• technické myslenie
• ovládanie SolidWorks, prípadne SolidWorks Electrical
• spoľahlivosť a zodpovednosť
• schopnosť pracovať v tíme
• chuť učiť sa nové veci
• veľkou výhodou sú skúsenosti s vývojom či opravou, prípadne autoelektrikou

Spoločnosť Pulsar Expo Slovakia s.r.o. s unikátnou značkou autobusov TORSUS predstavuje novú cestu navrhovaním, vývojom a výrobou najodolnejších ťažkých terénnych autobusov na svete.

Spoločnosť Pulsar Expo, založená v roku 2016, je medzinárodná spoločnosť so sídlom v Českej republike a výrobou na Slovensku. Pôsobí na globálnych trhoch a svojou jedinečnosťou je ideálny do ťažko dostupných terénov.

Viac informácií nájdete na našej stránke:
www.torsus.eu, www.youtube.com/watch?v=IH3Sul-IT8g

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4025483  Dátum zverejnenia: 26.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac